Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 13d. 10:49

Vilniaus miesto taryba pritarė bendrovės „Grigiškių komunalinis ūkis“ likvidavimui

savivaldybė, vilniaus miesto savivaldybė, taryba
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Savivaldybė

Vilniaus miesto taryba pritarė sprendimui likviduoti UAB „Grigiškių komunalinis ūkis“. Kreditoriniai įmonės įsiskolinimai siekia per 2 mln. Lt, iš kurių balanse į apskaitą įtraukta skola Vilniaus miesto savivaldybei – 1 157 573 Lt. Ilgalaikė skola tęsiasi nuo 2002 metų, kai Savivaldybė iš AB „Grigiškės“ perėmė skolas už šilumos energijos sunaudojimą ir gyventojų įsiskolinimus už šilumą bei karštą vandenį.

Bendrovės turtas šių metų pradžioje sudarė 3,9 mln. Lt, iš kurių ilgalaikis turtas – 2,473 mln. Lt, įskaitant 39 neprivatizuotus butus.

Likviduojant UAB „Grigiškių komunalinis ūkis“ teisės aktų numatyta tvarka bendrovei priklausantis turtas bus perduotas Vilniaus miesto savivaldybės nuosavybėn ir taip bus padengiamas bendrovės įsiskolinimas Savivaldybei.

Taip pat numatyta „Grigiškių komunalinio ūkio“ daugiabučių namų administravimą perduoti Savivaldybės kontroliuojamai UAB „Naujininkų ūkis“, įpareigojant darbdavius perkelti administravimo veiklą vykdančius darbuotojus į „Naujininkų ūkio“ bendrovę.

Vilniaus miesto savivaldybė yra vienintelė bendrovės „Grigiškių komunalinis ūkis“ akcininkė ir jos raštiški sprendimai prilyginami visuotinio akcininkų susirinkimo sprendimams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min