Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus miesto valdančioji koalicija atsisako dirbti su Liberalų sąjūdžio frakcija

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturios Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdančiosios koalicijos frakcijos – Liberalų ir centro sąjungos, Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų partijos ir Nepriklausoma frakcija – paskelbė atsisakančios dirbti koalicijoje su Liberalų sąjūdžio frakcija, teigiama savivaldybės išplatintame pranešime spaudai.

Valdančiosios koalicijos narės bendrame pareiškime teigia, kad apsvarsčius susidariusią situaciją koalicijoje, akivaizdu, jog „Liberalų sąjūdžio frakcijos veikla faktiškai nesutampa su valdančiosios koalicijos principais“. Pasak pareiškimo, „ši frakcija de jure nuo šios dienos nebėra Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos valdančiosios koalicijos narė.

Pažymėtina, kad Liberalų sąjūdžio frakcija jau keletą metų yra Vilniaus Tarybos valdančiosiose koalicijose (vadovaujant merui A. Zuokui, dveji metai vadovaujant merui J. Imbrasui ir jau metai vadovaujant merui V. Navickui), tačiau pasižymėjo destruktyvia veikla ir veikiau garsėjo viešai reiškiamomis kritinėmis pastabomis valdančiosioms koalicijoms (kuriose patys ir buvo), nei naudingomis miestui  veiklos iniciatyvomis. Jau trečią kartą pasikartoja tas pats scenarijus: garsiai išsakydama kritiką valdantiesiems Liberalų sąjūdžio frakcija pradeda naują rinkiminę kampaniją. Toks dviprasmiškas elgesys akivaizdžiai rodo, kad šios frakcijos nariai vengia atsakomybės sprendžiant miestui ir jo gyventojams svarbius klausimus, teigiama Vilniaus savivaldybės tarybos sekretoriato pranešime spaudai.

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos valdančioji koalicija praneša, kad „įvertinusi Liberalų sąjūdžio frakcijos indėlį į Tarybos valdančiosios koalicijos veiklą, priėjo išvados, kad Liberalų sąjūdžio frakcijos pastarojo meto darbai de facto tikrai nebuvo skirti miestui naudingiems sprendimams palaikyti ir įgyvendinti: Liberalų sąjūdžio frakcija drauge su opozicija balsuodama prieš, demonstratyviai nepalaikė Vilniaus miesto biudžeto, Savivaldybės įmonių veiklos optimizavimo, miesto mokyklų tinklo reformos ir kitų miestui svarbių, gyvybiškai aktualių sprendimų“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min