TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus mokyklos liko be telefonų

Miesto finansų departamento vadovas E.Kačkus tikina suprantąs verslo padėtį, tačiau siūlo NT mokesčio tarifo mieste nemažinti, nes priešingu atveju, miesto ižde atsivertų skylė.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Anot E.Kačkaus, sostinės biudžete šiuo metu žioji 90-100 mln. Lt skylė.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kai kurios sostinės mokyklos liko be galimybės naudotis laidiniu telefonu. Savivaldybei pavėlavus sumokėti už šias paslaugas, ryšio tiekėjai mokykloms apribojo paslaugų tiekimą.

Kai kurių Vilniaus mokyklų vadovai jau kelias dienas laidiniu telefonu gali naudotis tik iš dalies – į mokyklą paskambinti galima, tačiau mokytojai, mokyklų vadovai ir kiti darbuotojai patys skambinti nebegali. Savivaldybės Švietimo departamento direktorius Gintaras Alfonsas Petronis  užtikrino, kad artimiausiu metu skolas ketinama sumokėti, nes jos nėra didelės.

Savivaldybės Finansų valdymo ir apskaitos departamento direktoriaus Edmundo Kačkaus teigimu, laiku už telefoninio ryšio paslaugas nebuvo sumokėta, nes lėšos, kurios tam buvo numatytos metų pradžioje, jau baigėsi – tiesiog jų buvo skirta per mažai. „Baigėsi pinigai ne tik mokėti už telefonus. Pinigų trūksta viskam. Atlyginimams kol kas turime, bet ar užteks ir metų pabaigoje, sunku pasakyti“, – sakė E.Kačkus.

Anot jo,  sostinės biudžeto deficitas šiuo metu siekia 90–100 mln. Lt, todėl lieka tikėtis Finansų ministerijos pagalbos.

Itin grėsmingai atrodo Vilniaus švietimo įstaigų skolos už komunalines paslaugas: šildymą, elektrą, vandenį. Jos, E.Kačkaus teigimu, siekia apie 50 mln. Lt. „Šnekamės su tiekėjais, aiškiname situaciją. Jau sumokėjome 2008 metų skolas, tikimės kitąmet sumokėti didžiąją dalį 2009 metų įsiskolinimų. Gerai, kad dauguma paslaugų tiekėjų yra supratingi, todėl švietimo įstaigos neliks be šilumos, vandens ir elektros“, – vylėsi E.Kačkus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min