Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 07 12, 10:40

Vilniaus oro uostas skatins keleivius vertinti taksi paslaugas

Tarptautinis Vilniaus oro uostas (TVOU) skatins keleivius vertinti taksi paslaugas. Tai daryti ketinama siekiant spręsti kylančias problemas dėl nekokybiško taksi besinaudojančių keleivių aptarnavimo.
Vilniaus oro uostas
Vilniaus oro uostas / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pastabas ir pasiūlymus dėl taksi paslaugų teikimo keleiviai kviečiami išsakyti užpildant anketą Vilniaus oro uosto svetainėje arba siunčiant laišką į Vilniaus oro uostą. Visos keleivių išsakytos pastabos ir pasiūlymai bus perduoti Vilniaus miesto savivaldybės Eismo organizavimo skyriui ir kitoms institucijoms, kurios rūpinasi taksi paslaugomis Vilniaus mieste.

Oro uosto generalinis direktorius pabrėžia, kad Vilniaus miesto patrauklumas turistams ir Lietuvos žmonėms turi būti bendras visų tikslas: „Vilniaus oro uostas kviečia taksi įmones, kelionių agentūras, žiniasklaidos priemones ir visus piliečius prisijungti prie akcijos ją viešinant.“ Jo teigimu, tai neabejotinai turės naudos ne tik taksi paslaugų rinkos įvaizdžio gerinimui, bet ir Lietuvos sostinės įvaizdžio gerinimui.

Taksi automobiliuose TVOU pasiūlė užklijuoti lipdukus su šūkiu „Sąžiningas taksi. Prašome įvertinti taksi paslaugas“. Tikimasi, kad ši iniciatyva padės TVOU kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir taksi paslaugas teikiančiomis įmonėmis rasti priemones, kaip sudrausminti nesąžiningus vairuotojus. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min