Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
02 10

Vilniaus pakraščio gyventojai – neviltyje: duobių jau ne tik apvažiuoti, bet ir apeiti nėra kaip

Vilniaus Salininkuose esančių individualių namų kvartalų gyventojai šią žiemą keiksnoja ir orus, ir valdžią. O labiausiai – gatves, kuriomis tenka kasdien pasiekti namus, bet kuriose duobių jau ne tik apvažiuoti, bet ir apeiti darosi neįmanoma. Tačiau vienintelis atsakymas, kurio žmonės sako sulaukiantys iš Vilniaus savivaldybės, yra toks, kad žemė įšalusi ir teks laukti.

Vilniaus pakraštyje esančiuose Salininkuose gausiai pridygę individualių namų.

Kažkada buvusios Kelmijos sodų bendrijos seniai virtusios gyvenamaisiais kvartalais. O kitapus Salininkų gatvės tuščiuose plotuose taip pat vienas paskui kitą dygsta nauji namai.

Va tik infrastruktūra čia, kaip ir kituose panašiuose rajonuose, neretai itin menka, o žiemą, orams keičiantis iš šaltų į šiltus, pravažiuoti kartais darosi tiesiog neįmanoma.

Kasdien važiuoti kančia

Bent jau taip teigia individualių namų kvartalo Vilniaus Žaliakalnis gyventojai, kasdien turintys pagrindinę Salininkų gatvę pasiekti J.Strumilos ir Dusinėnų gatvėmis. Čia gyvena daug jaunų šeimų, žmonės kasdien važiuoja į darbus, veža vaikus į mokyklas bei darželius.

„Kalbame apie tragiškos, katastrofiškos būsenos kelią Vilniuje, kuriuo jau ir vaikščioti saugiai neįmanoma. Vilniaus mieste, Salininkų mikrorajone, yra žvyrkelio dangos kelias, J.Strumilos ir Dusinėnų gatvės.

Šios gatvės priklauso Vilniaus miesto savivaldybei. Priklausyt jos priklauso, bet savivaldybė pareigų visiškai neatlieka dėl kelio priežiūros ir atnaujinimo. Prasidėjus žiemai kasmet atsitinka ta pati bėda, bet šiais metais yra taip blogai, kad blogiau jau tiesiog būti negali.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Kaip atnaujinti namus išleidžiant iki 15 eurų? Į pagalbą pasitelkite tekstilę
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius