Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 18:41

Vilniaus pedagogams Mokytojų dienos proga – „Bohemiečių“ pasirodymas

Į sceną sugrįžta bohemiečių judėjimą pradėjusi opera „Bohema“
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Scena iš operos „Bohema“

Vilniaus savivaldybė sostinės pedagogams Mokytojų dienos proga pirmadienio vakarą dovanoja Dž.Pučinio operą „Bohema“, kurią atlieka naujai įkurtos viešosios įstaigos „Vilniaus miesto opera“ muzikantai ir dainininkai, geriau žinomi „Bohemiečių“ trupės vardu. Jų pasirodymą mokytojai stebės antrus metus iš eilės, kadangi savivaldybė Mokytojų dienai kviečia tik šį kolektyvą.

Iš viso sostinės švietimo įstaigose – mokyklose ir vaikų darželiuose – dirba apie 10 tūkst. pedagogų. Apie 7 tūkst. tikimasi sulaukti pirmadienio vakarą „Siemens“ arenoje, kur jie galės paklausyti Dž.Pučinio operos „Bohema“.

Kodėl jau antrus metus renkasi būtent „Bohemiečių“ ir Gintaro Rinkevičiaus diriguojamo Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro pasirodymą, Vilniaus savivaldybė aiškina paprastai: esą jau tapo tradicija mokytojams dovanoti aukštos kokybės renginį.

„Renginys vyks „Siemens“ arenoje – kad jame galėtų apsilankyti visi miesto mokytojai. Tad ir formatas tam turi būti tinkamas. Ši opera yra pritaikyta tokiai erdvei ir tokiam žmonių kiekiui. Be to, pedagogams parinktas vienų geriausių šalies operos solistų pasirodymas“, – sakė Vilniaus savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorius Gintaras Alfonsas Petronis.

Iš savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo fondo šiam renginiui skirta 40 tūkst. Lt.

Tarptautinė mokytojų diena švenčiama spalio 5 dieną.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min