TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus policija kratė automobilyje gyvenantį vyriškį (video)

Benamio būstu tapęs automobilis
Vilniaus policijos filmuotos medžiagos stop kadras / Automobilio gyventojo nepradžiugino pareigūnų dėmesys.
Šaltinis: 15min
0
A A

Aikštelėje sostinės pakraštyje, netoli prekybos centro BIG, mašinoje įsikūręs benamis pateikė patruliams visus reikiamus dokumentus ir nesulaukė jokių pretenzijų.

Vilniaus apskrities policijos interneto svetainėje, rubrikoje „Dienos vaizdelis“, publikuojama filmuota medžiaga, kaip patruliai tikrina mašinoje gyvenantį benamį.Konstituciją, įstatymus, Kelių eismo taisykles aš pažeidžiu? – patruliams nepasidavė pasikaustęs benamis.

Filmuko pradžioje gali pasirodyti, kad vilniečiui, įtartam negerovėmis, gresia būti išvežtam į areštinę, o jo ratuotas būstas bus ištemptas į policijos aikštelę.

Tačiau pareigūnai šio būsto šeimininkui nepareiškė jokių pretenzijų.

Panašu, kad barzdotą apie 50 metų vilnietį policininkai nutarė patikrinti kaip vairuotoją, o ne kaip stacionarios priemonės gyventoją.

Kai „vairuotojas“ atidaro duris, pareigūnai nustemba, koks chaosas tvyro seno modelio Renault salone. „Jūs čia gyvenate?“ – lyg netikėdamas savo akimis, teiraujasi vienas patrulių.

Pareigūnai ir vilnietis bendrauja gana nervingai. Susidaro įspūdis, kad benamis kažką slepia ir neišvengs nemalonumų. Prašomas pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą, vilnietis priekaištauja, kad ir pareigūnai jam neprisistatė.

„Kokius jūs klausimus užduodat?“ – priekaištauja vyriškis. „Normalius“, – šaltakraujiškai diskutuoja pareigūnas.

„Konstituciją, įstatymus, Kelių eismo taisykles aš pažeidžiu?“ – nepasiduoda pasikaustęs benamis.

Beje, tarp visų vilniečio rakandų mašinoje ant priekinio prietaisų skydelio galima įžiūrėti Prano Petkevičiaus knygą „Administracinė atsakomybė“.

Į pareigūnų pastabą, kad vidury nakties sėdi automobilyje, „vairuotojas“ pakeltu tonu atrėžia: „Noriu ir sėdžiu! Man draudžiama?!“

Paprašytas įrodyti, kad apsigyveno ne svetimoje mašinoje, vyras ilgokai neranda techninio paso, vėliau bruka policininkams vairuotojo pažymėjimą.

Nors filmuota medžiaga nutrūksta įdomiausioje vietoje, 15min.lt išsiaiškino, kad vilnietis pateikė pareigūnams visus reikiamus dokumentus. Įsitikinę, kad mašinos saloną sujaukęs vilnietis visiškai nešiukšlina aplinkos, patruliai su juo atsisveikino gražiuoju: žmogaus nebuvo nei už ką bausti, nei dėl ko įspėti.

VIDEO: Policija krato automobilio gyventoją
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min