Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 12d. 09:08

Vilniaus policija vėl internete publikuoja įtariamų riaušininkų atvaizdų galeriją

Vilniaus policijos interneto svetainė
Nuotrauka iš interneto / Vilniaus policijos interneto svetainė

Vilniaus policija po kelių dienų pertraukos vėl publikuoja galimų riaušininkų ir riaušių liudininkų atvaizdų galeriją. Visuomenės prašoma atpažinti nuotraukose matomus asmenis.

Pirmą kartą Vilniaus policija savo interneto tinklalapyje neatpažintų asmenų, užfiksuotų sausio 16 d. prie Seimo rūmų vykusiose riaušėse, nuotraukas išpublikavo praėjusį penktadienį. Kai portalas 15min.lt apie tai pranešė, Vilniaus policijos interneto svetainę tiesiog užplūdo lankytojai. Kai kuriems lankytojams reikėjo laukti septynias ir daugiau minučių, kol galerija atsidarydavo. Kai kuriems į ją patekti taip ir nepavyko.

Kelias valandas pabuvusi internete, galimų riaušininkų atvaizdų galerija dingo. Formaliai tai buvo teisinama techninėmis kliūtimis, pareigūnai pastebėjo, kad reikia užtušuoti kai kuriuos nuotraukose matomus atsitiktinių praeivių ir nepilnamečių veidus.

Nors penktadienį galimų įtariamųjų atvaizdai internete buvo publikuojami tik kelias valandas,  buvo atpažinti du užfiksuoti asmenys.  Dar kelis asmenis atpažino pareigūnai,  turintys dideles su policija reikalų turėjusių asmenų kartotekas.

Ankstų ketvirtadienio rytą galimų įtariamųjų atvaizdai grįžo į internetą. Šį kartą nuotraukos sudėtos į tris galerijas.

Jei norite peržiūrėti pirmą galeriją, spauskite čia.

Jei norite peržiūrėti antrą galeriją, spauskite čia.

Jei norite peržiūrėti trečia galeriją, spauskite čia.

Vilniaus policija prašo žmonių, atpažinusių nuotraukose užfiksuotus galimus riaušininkus ar riaušių liudininkus, apie tai pranešti telefonais Vilniuje (8 5) 271 60 07, 271 60 50. Pareigūnams informaciją galima pateikti ir elektroniniu paštu vilnius.vpk.kp.ontt@vrm.lt.

Policijos ir prokuratūros pareigūnai neslepia atrinkę apie 1600 kadrų su juos dominančių žmonių atvaizdais. Šiuo metu į policijos svetainę įdėtos 97 nuotraukos. Tai reiškia, kad atpažinus vieną ar kelis įtariamuosius, jų nuotraukos bus išimtos iš interneto svetainės, o vietoj jų įdėti kiti atvaizdai.

Lietuvos pareigūnai seka Latvijos kolegų pavyzdžiu. Po sausio 13 d. Rygoje vykusių riaušių Latvijos pareigūnai paviešino įtariamųjų atvaizdus internete ir visus juos atpažino.

Dėl Vilniuje vykusių riaušių šiuo metu įtarimai pareikšti 37 asmenimis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min