Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 6d. 11:28

Vilniaus rajone laikinai sustabdyta pobūvius aptarnaujančio restorano veikla

Valgykla
„Scanpix“ nuotr. / Stalo įrankiai.

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, laikinai sustabdyta UAB „Valčiūnai“ priklausančio restorano, užsiimančio išvažiuojamų pobūvių organizavimu, veikla.

Tai pačiai įmonei priklausančioje parduotuvėje uždrausta prekiauti daugiau nei 10 kg maisto produktų su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais, nepaženklintų valstybine kalba.

Planinio patikrinimo metu Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai nustatė, kad UAB „Valčiūnai“ priklausančiuose maisto produktų parduotuvėje ir restorane (Valčiūnų k., Geležinkeliečių g. 1, Vilniaus raj., Juodšilių sen.) restorane nesilaikoma Geros higienos praktikos taisyklių. Parduotuvės ir restorano virtuvės darbuotojai nepildė privalomų savikontrolės žurnalų, maisto produktai laikyti netinkamomis sąlygomis, nešvariose ir netvarkingose patalpose. Parduotuvėje rasta maisto produktų, nepaženklintų valstybine kalba bei su pasibaigusiais tinkamumo vartoti terminais. Restorane nustatyta maisto produktų ruošimo technologijų, atsekamumo, bendrų higienos pažeidimų. Maistas pobūviams buvo ruošiamas nesilaikant švaros ir higienos reikalavimų, sudarant sąlygas kryžminei taršai.

Atsižvelgiant į nustatytų pažeidimų gausą ir įvertinus, kad įmonė nepašalino ankstesnių patikrinimų metu nustatytų trūkumų, UAB „Valčiūnai“ restorano veikla laikinai sustabdyta. Maisto prekių parduotuvėje uždrausta prekiauti produktais, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę, o nepaženklintas valstybine kalba prekes nurodyta perženklinti. Už nustatytus pažeidimus įmonės atsakingam asmeniui skirta bauda, nurodyta pateikti Vilniaus valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai detalų trūkumų šalinimo planą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min