Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus romų tabore nugriauti dar du namai

Vilniaus romų tabore nugriauti dar keli nelegalūs statiniai.
Vilniaus sav. nuotr. / Vilniaus romų tabore nugriauti dar keli nelegalūs statiniai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prieš Kalėdas Vilniaus romų tabore dar kartą apsilankė nelegalius pastatus griaunantys darbininkai. Šįkart išardyti du namai, kuriuose bent jau pastaruoju metu niekas negyveno, tad darbai vyko ramiai.

2 nelegalūs pastatai nušluoti Romų tabore trečiadienį. Anot Vilniaus savivaldybės atstovų, antstolis vykdė teismo sprendimą ir todėl buvo organizuotas griovimas. Abiejuose namuose bent jau pastaruoju metu niekas negyveno, tad darbai vyko ramiai.

Vienas namas nugriautas S.Dariaus ir S.Girėno gatvėje, kitas – Rodūnios kelyje. Vienas statinys buvo apdegęs, iš kito gyventojai irgi buvo išsikraustę. Nugriovus pastatus sutvarkyta ir teritorija.

Nelegalius statinius griaunančių darbininkų vizitai Kirtimų tabore yra gana dažni. Lapkričio pradžioje buvo nugriauti keli apleisti apdegę pastatai ir namų karkasai.

Remiantis Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos Vilniaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus pateikta informacija – 10 taboro teritorijos pastatų naudotojų yra surašyti savavališkos statybos aktai, iš jų – dėl 6 pastatų nugriovimo.

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija dar dėl 15 pastatų, kurių naudotojai yra nustatyti, pradės savavališkos statybos pripažinimo procedūrą.

Paprastai tokie griovimai sukelia vietos gyventojų pasipiktinimą, kurie tvirtina, kad griaunant jų namai pažeidžiamos romų teisės.

Vilniaus sav. nuotr./Vilniaus romų tabore nugriauti dar keli nelegalūs statiniai ir sutvarkyta teritorija.
Vilniaus sav. nuotr./Vilniaus romų tabore nugriauti dar keli nelegalūs statiniai ir sutvarkyta teritorija.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min