Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 20d. 17:02

Vilniaus rotušėje plakė rekordinis širdžių skaičius (atnaujinta 17.52 val., nuotraukos)

Jau tapo tradicija kasmet gegužės mėnesį į Vilniaus Rotušę pakviesti kūdikių besilaukiančias mamas.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jau tapo tradicija kasmet gegužės mėnesį į Vilniaus Rotušę pakviesti kūdikių besilaukiančias mamas.

Jau tapo tradicija kasmet gegužės mėnesį į Vilniaus rotušę pakviesti kūdikių besilaukiančias mamas.

Į penktą kartą organizuojamą renginį užsiregistravo maksimalus 350 būsimų mamyčių skaičius, daugiau nei 100 teko pranešti, jog jos pavėlavo registruotis, nes vietų Vilniaus rotušėje skaičius ribotas.

Kasmet Lietuvoje daugiau nei 32 000 moterų laukiasi kūdikių.

Būsimoms mamoms savo gražiausias dainas atliko kūdikio besilaukianti daininkė Aistė Pilvelytė, pasakas sekė liepos mėnesį gimdysianti aktorė Gintarė Latvėnaitė.

Jau šią savaitę, Lietuvos rekordų knygoje atsiras naujas įrašas, bylojantis apie didžiausią kūdikių besilaukiančių moterų susibūrimą. Tikimasi, jog Vilniaus širdyje – rotušėje – išvien plaks daugiau nei 800 širdžių. Tiek žmonių Rotušės salėje sutalpinti būtų neįmanoma.

Gimdykime nepaisant krizės

Renginio organizatorė Agnė Zuokienė džiaugėsi, kad viskas praėjo sklandžiai. „Pati buvau įsitempusi, nes buvo labai daug dalyvių – susirinko apie 360 moterų. Deja, dar prieš renginį teko sustabdyti registraciją, nes buvo dar daugiau norinčių“, – sakė A.Zuokienė.

Anot jos, 5-ąjį kartą rengiama šventė šiemet bus įtraukta į Lietuvos rekordų knygą, kaip įvykis sutraukęs daugiausiai besilaukiančių mamų.

„Laukimasis yra stebuklinga būsena. Renginyje tiesiog norėjome pasidžiaugti tuo, pasakyti kad moterys gimdytų nepaisant krizės. Taip pat būsimosios mamos galėjo pasidalinti viena su kita joms rūpimais klausimais“, – pasakojo A.Zuokienė.

Ji tikino, kad susitikime sklandė ypatinga aura, gaubianti visas besilaukiančias moteris. „Kai kurios mamos jau ne pirmą kartą lankėsi mūsų renginyje“, – džiaugėsi organizatorė. A.Zuokienė prisipažino, kad iš daugiau nei 100 per metus surengiamų renginių šis jai ypatingiausias.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min