2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2012 07 25

Vilniaus savivaldybė ieško leidinio, kuris naujienas apie sostinę skleistų kaimyninėse šalyse

Vilniaus miesto savivaldybė ieško leidinio, kuris naujienas apie sostinę praneštų Latvijoje, Baltarusijoje ir Rusijos Kaliningrado srityje.
Vilnius iš aukštai
Vilnius iš aukštai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Sostinės savivaldybė paskelbė informaciją apie spaudos paslaugos rusų kalba leidžiamame leidinyje viešojo pirkimo konkursą, rašo dienraštis „Vilniaus diena“.

„Leidinyje bus pateikiama aktuali informacija apie Vilniaus miesto aktualijas, Vilniaus miesto tarybos sprendimus, savivaldybės įmonių bei administracijos veiklą, Vilniaus gyventojams svarbią informaciją apie savivaldybės departamentų darbą, veiklą ir planus, miesto kultūrinius, sporto renginius“, – rašoma savivaldybės išplatintame pasiūlyme.

Vilniaus savivaldybės Viešųjų ryšių skyrius dienraštį informavo, kad tai turėtų būti Lietuvoje leidžiamas, bet kartu valstybėse kaimynėse platinamas leidinys. Jo tiražas su leidžiamais priedais neturėtų būti mažesnis nei 8 tūkst. per mėnesį. Savivaldybės atstovai tokių leidinių suskaičiavo per dvi dešimtis.

Kiek savivaldybei galėtų kainuoti tokia reklama, nežinoma. Savivaldybės viešųjų ryšių skyriaus pateiktame atsakyme rašoma, kad „paslaugos kaina paaiškės pasibaigus viešajam pirkimui“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min