Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybė įvykdė Valstybės kontrolės reikalavimus

Savivaldybės tarnautojus ir politikus drausmins naujos etikos taisyklės, nors yra abejojančių, ar nenorinčius etiškai elgtis gali sudrausminti koks nors taisyklių elgesys.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Anot Valstybės kontrolės, Vilniaus savivaldybė vykdo reikalavimus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė įvykdė visus 2009 m. valstybės kontrolieriaus pavaduotojo priimtame sprendime nurodytus reikalavimus, teigiama Valstybės kontrolės pranešime.

Valstybės kontrolė pernai šioje savivaldybėje nustatė reikšmingų pažeidimų tvarkant valstybės biudžeto lėšų ir turto apskaitą bei konstatavo, kad valstybės turtas buvo naudojamas pažeidžiant teisės aktus, todėl buvo priimtas valstybės kontrolieriaus pavaduotojo sprendimas, įpareigojantis ištaisyti pažeidimus.

Vykdydama sprendimą, savivaldybė į valstybės biudžetą grąžino netinkamai panaudotas 106 tūkst. Lt tikslinės paskirties lėšas. Ji taip pat buvo įpareigota iš UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ išieškoti 360 tūkst. Lt žalą, padarytą savivaldybei, įmonei vykdant investicinius projektus. Savivaldybė Valstybės kontrolei pateikė dokumentus, įrodančius, kad lėšos buvo išieškotos ir sugrąžintos į savivaldybės biudžetą.

Audito dokumentus dėl galimai nusikalstamų veikų statant Nacionalinį stadioną Valstybės kontrolė yra perdavusi Generalinei prokuratūrai, kuri šiuo metu atlieka ikiteisminį tyrimą. Įvertinę šių statybų teisėtumą, valstybiniai auditoriai negalėjo nustatyti, ar daugiau nei 45 mln. Lt už atliktus stadiono projektavimo ir statybos darbus buvo panaudoti tinkamai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min