Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybė kviečia neskubėti pasirašyti šilumos pirkimo ir pardavimo sutarčių

Lietuvius gąsdina kylančios šilumos kainos.
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Šiluma
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad UAB „Vilniaus energija“ su sąskaitomis išplatinti pranešimai, kuriuose šilumos vartotojai iki liepos raginami pasirašyti šilumos pirkimo ir pardavimo sutartis bei pasirinkti karšto vandens tiekėją, yra skuboti.

Pagal Šilumos ūkio įstatymo 15 straipsnio nuostatas vartotojai daugiabučiuose namuose gali Civilinio kodekso 4.85 straipsnyje nustatyta tvarka pasirinkti apsirūpinimo karštu vandeniu būdą arba karšto vandens tiekėją ir sudaryti su juo karšto vandens pirkimo ir pardavimo sutartį. Kol vartotojai nepasirinkę karšto vandens tiekėjo arba apsirūpinimo karštu vandeniu būdo, karšto vandens tiekėjas kartu yra ir šilumos tiekėjas.

Tačiau šiuo metu dar nėra priimtų Šilumos ūkio įstatymo lydinčiųjų teisės aktų, kuriais vadovaudamiesi prieš pasirašydami šilumos pirkimo ir pardavimo sutartis vartotojai galėtų gauti reikiamą išsamią informaciją apie pasirenkamą šilumos tiekėją, tiekimo būdą ir paslaugos kainą. Dėl šių priežasčių Vilniaus miesto savivaldybė gyventojams rekomenduoja neskubėti pasirašyti siūlomų sutarčių, šilumos tiekėją ir tiekimo būdą pasirinkti tuomet, kai bus priimti minėti teisės aktai.

Pokyčių šilumos ir karšto vandens tiekimo ūkyje nuo liepos 1 d. neįvyks, nes Energetikos ministerija pratęsė karšto vandens tiekėjo pasirinkimo terminą iki 2010 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min