Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybė nubaudė vos duris atvėrusį klubą „Cocainn“

Vilniaus arkikatedros bazilikos pašonėje rytoj pradėsiančio veikti klubo iškaba jau kabo, nors leidimo jai nėra.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Naktinis klubas įpareigotas iškabą pašalinti per 5 dienas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sostinės Gedimino prospekte klubo „Cocainn“ iškabą pakabinusiam įstaigos vadovui Vilniaus savivaldybės viešosios tvarkos skyrius skyrė baudą.

Lapkričio 17-osios vakarą trankų atidarymo vakarėlį surengęs naujas sostinės klubas „Cocainn“ užsitraukė savivaldybės nemalonę. Už vaizdinę reklamą, kuri nebuvo suderinta su savivaldybe, klubui skirta bauda. Klubas įpareigotas per 5 dienas pašalinti iškabą. Klubą „Cocainn“ valdančios UAB „Dakma“ vadovui surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas, pagal kurį pirmą kartą už pažeidimą baudžiamas asmuo gali susimokėti pusę minimalios baudos – 250 Lt – per dešimt dienų. Per nurodytą laiką nesumokėjus baudos – skiriama bauda iki 1000 Lt, už pakartotiną įstatymo pažeidimą gali būti skirta iki 2000 Lt bauda.

Klubo iškaba – išorinė reklama

Sostinės savivaldybės Reklamos poskyrio vedėjas Darius Paulius Vizgirda dar praėjusią savaitę 15min.lt sakė, kad klubui „Cocainn“ nebuvo išduotas leidimas įrengti iškabą. Naktinio klubo iškaba laikoma išorine reklama, o ją iškelti galima tik suderinus su savivaldybės Išorinės reklamos komisija. Pasak D.P.Vizgirdos, leidimą atsisakoma išduoti, jeigu iškabos turinys prieštarauja Valstybinės kalbos, Reklamos įstatymams, išorinės reklamos taisyklėms.

Anot jo, jeigu svarstant klausimą dėl leidimo išdavimo kyla tam tikrų abejonių, paprastai prašoma atsakymų iš kitų institucijų, pavyzdžiui, Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento ar Žurnalistų etikos inspektoriaus. „Cenzūros mes vykdyti negalime, bet jeigu iš tiesų yra tam tikrų abejonių dėl atitikimo įstatymui, mes kreipiamės į įstaigas, kurios kompetentingos įvertinti turinį ar vaizdą“, – pridūrė jis.

Tąsyk portalo 15min.lt paklaustas, kodėl iškabą „Cocainn“ iškėlė negavęs leidimo, klubo vadovas Algirdas Šumskas teigė, kad šis klausimas yra derinamas su savivaldybe.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Algis Ramanauskas-Greitai ir Nijolė Pareigytė
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Algis Ramanauskas-Greitai ir Nijolė Pareigytė per klubo atidarymą
Komentarai
Temos Bauda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min