Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybei pavaldi bendrovė Š.Skučą apskundė STT

STT pastatas
„Scanpix“ nuotr. / STT pastatas
Šaltinis: BNS
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybės kontrolierių Šarūną Skučą Specialiųjų tyrimų tarnybai apskundė savivaldybės valdoma bendrovė Vilniaus vystymo kompanija.

Ji rašte pareigūnams A.Skučą kaltina piktnaudžiavimu tarnyba, esą kontrolierius nesugebėjo ar nenorėjo patikrinti trijų miesto objektų – Vilniaus greitosios pagalbos universitetinės ligoninės, Menų spaustuvės ir Nacionalinio stadiono – finansų, kurie paaiškėjo buvę neskaidrūs, pranešta per TV3 žinias.

Pats A.Skučas kaltinimus atmeta, jo teigimu, Vilniaus vystymo kompanija turėjo prižiūrėti, kad minėtos statybos būtų finansuojamos skaidriai. Kontrolierius tikina, kad bendrovė STT jį skundžia bijodama būsimų jo vadovaujamų specialistų atliekamo audito išvadų.

„Aš manau, gynybinė reakcija, nes turbūt paskaitę mūsų ataskaitos tarpinį jaučia, kad audito informacija tikrai bus liūdnoka, ir galbūt norėdami užbėgti už akių bando gintis“, – sakė Š.Skučas.

Neseniai į viešumą pateko slapta įrašytas Š.Skučo ir Vilniaus miesto mero Viliaus Navicko pokalbis, kuriame šis sako, kad nurodymą, kuris naudingas valdančiajai Tėvynės sąjungai, savivaldybės kontrolieriai gali atlikti per tris dienas, o nurodymą, kuris naudingas paksinininkams, galima nagrinėti ir trejus metus.

Už pokalbio įrašymą slapta ir jo paviešinimą partijos Priežiūros komiteto sprendimu Š.Skučas pašalintas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, o V.Navicko narystė šioje partijoje buvo sustabdyta.  

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min