Dabar populiaru
Publikuota: 2013 spalio 21d. 15:39

Vilniaus savivaldybės įmonių vadovams bus karpomos algos

Artūras Zuokas
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Artūras Zuokas

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Valdas Klimantavičius patvirtino naują savivaldybės kontroliuojamų uždarųjų akcinių bendrovių ir viešųjų įstaigų darbo apmokėjimo tvarką, dėl kurios savivaldybės įmonių vadovų atlyginimai mažės apie 1500–2000 litų.

Šią savaitę bus rengiami Vilniaus miesto savivaldybės įmonių „Vilniaus viešasis transportas“, „Vilniaus vandenys“, „VAATC“ ir „Grinda“ valdybos susirinkimai, kur ši tvarka bus pateikta ir bus sumažinti minėtų įstaigų vadovų atlyginimai.
 
„Vilniaus savivaldybės įmonių vadovai atlyginimus pasididino nors ir teisėtai (jie pakilo padidėjus minimaliai mėnesinei algai), bet jie nėra teisingi. Kaip visuomet sakiau – vadovų atlyginimas už darbą turi priklausyti nuo įmonės rezultatų, o ne nuo veiksnių, kuriems įstaigų vadovai neturi jokios įtakos. Minimalus atlyginimas turi didėti pirmiausiai paprastiems darbuotojams, o ne direktoriams. Patikslinus vadovų atlyginimų mokėjimo tvarką, ateityje tai leis išvengti nesusipratimų“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min