Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 13d. 18:49

Vilniaus savivaldybės sutartis su „City Service“ nenutraukta

Vilniaus miesto Taryba sutarė pratęsti sutartį su "City Service"
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilniaus miesto taryba sutarė pratęsti sutartį su „City Service".

Vilniaus savivaldybės taryba trečiadienį nutarė, kad sutartis su „City Service“, kurią neteisėta yra pripažinusi Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT), neturi būti nutraukta.

Sutarties nutraukimo siekė opozicija. Anksčiau sutarties nutraukimą palaikė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovai savivaldybėje, tačiau dabar didžioji dalis jų balsavo prieš sutarties nutraukimą.

Lenkai išrėžė tiesiai: „City Service“ klausimą jie sieja su kitu trečiadienį savivaldybėje pradėtu svarstyti klausimu, kuriuo sprendžiama, ar reorganoizuoti lenkišką Antano Vivulskio mokyklą.

„Balsavimas dėl 62 klausimo, nepykit, privertė pakeisti nuomonę“, – prieš balsavimą dėl sutarties su „City Service“ nutraukimo pareiškė Lenkų rinkimų akcijos atstovas, vicemeras Jaroslawas Kaminskis.

Darbo partija taip pat pareiškė dėl sutarties su „City Service“ nutraukimo balsuosianti laisvai.

Tačiau galiausiai vis tiek buvo priimtas valdančiųjų siūlymas kreiptis į VPT, kad ši tarnyba per teismą siektų sutarties nutraukimo ir pati už tai prisiimtų atsakomybę. Jis taip pat pasiūlė sudaryti darbo grupę, kuri aiškintųsi, ar sutartis miestui yra naudinga.

Primename, kad Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) pareiškė, kad Vilniaus savivaldybė turėtų nutraukti 122 mln. litų vertės sutartį su koncerno „Icor“ kontroliuojama nekilnojamojo turto priežiūros bendrove „City Service“ ir, jei reikia, surengti naują konkursą.

VPT įvertino Vilniaus savivaldybės administracijos skelbtą miesto vaikų darželių ir mokyklų pastatų priežiūros bei šilumos ir karšto vandens tiekimo konkursą ir nustatė, kad dalyvių kvalifikacijos reikalavimai dirbtinai ribojo konkurenciją, neužtikrino skaidrumo, todėl savivaldybė pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą, o sandoris yra niekinis ir negaliojantis.

Trejų metų 121,73 mln. litų vertės sutartis su „City Service“ pasirašyta pernai, lapkričio 26 d.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min