Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus taryba patvirtino dar vieną vicemerą – lenką Jaroslavą Kaminskį

J.Kaminkis tapo Vilniaus mero pavaduotoju.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / J.Kaminkis (k.) tapo Vilniaus mero pavaduotoju.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus meras Artūras Zuokas nuo šiol turi tris pavaduotojus. Be „darbiečio“ Jono Pinskaus ir socialdemokrato Romo Adomavičiaus, vicemeru tapo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovas Jaroslavas Kaminskis.

Klausimų ne pirmą kadenciją sostinės taryboje dirbančiam J.Kaminskiui tarybos nariai neturėjo. Kaip pabrėžė A.Zuokas, šis politikas, buvęs vicemeras kitiems tarybos nariams puikiai pažįstamas.

J.Kaminskio kandidatūrą palaikė 34 iš 51 tarybos nario. Valdančioji dauguma šiuo metu turi 36 balsus.

LLRA valdančiąją daugumą papildė prieš savaitę, taip sustiprindami valdančiųjų pozicijas.

LLRA prisijungiant prie valdančiųjų, jų atstovas J.Kaminskis teigė, kad į koaliciją juos ateiti paskatino manymas, jog paralyžiuoti miesto valdžios darbą nėra leistina. „Dėl stabilumo, kad būtų mažiau politinių rietenų, ir manome, kad galėsime realizuoti savo pažadus rinkėjams“, – kalbėjo J.Kaminskis.

Kaip svarbiausius laukiančius darbus J.Kaminskis nurodė žemės grąžinimą teisėtiems savininkams Vilniuje, didesnį dėmesį sostinės priemiesčiams. Taip LRA nepamiršta ir Jėzaus Gailestingumo sanktuariumo. Tai esą padėtų Vilniuje plėtoti turizmą. Kaip pavyzdį J.Kaminskis nurodė Krokuvą, kur populiarėjantis piligriminis turizmas išaugina miesto svečių skaičių: prie kasmet Krokuvą aplankančių 6 mln. paprastų turistų prisideda dar apie 2 mln. piligrimų.

„Šv.Faustina Vilniuje matė savo viziją, pagal jos istoriją buvo nutapytas paveikslas, turime jo originalą. Tai kodėl iki šiol nesiimta jokių veiksmų tai išpopuliarinti?“ – kalbėjo J.Kaminskis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min