Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 17d. 09:13

Vilniaus teismas priėmė nagrinėti FNTT vadovų skundus

Vitalijus Gailius
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Vitalijus Gailius (dešinėje) ir Vytautas Giržadas

Vilniaus apygardos administracinis teismas priėmė nagrinėti Vitalijaus Gailiaus ir Vytauto Giržado skundus vidaus reikalų ministerijai dėl ministro vasario 8 d. įsakymo panaikinimo.

Kaip rašoma Vilniaus apygardos administracinio teismo pranešime, teismas antradienį gavo patikslintus V.Gailiaus ir V.Giržado skundus, kuriais prašoma panaikinti Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro vasario 8 d. įsakymo punkto dalį, kuria pavedama Vidaus reikalų ministerijos Bendrajam departamentui atlikti jų pakartotinį asmens kandidatūros tikrinimą.

V.Giržadas taip pat prašo teismo panaikinti ir VRM ministro tos pačios dienos įsakymo  dalį, kuria uždraudžiama jam jo kandidatūros pakartotinio tikrinimo metu dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija.

Pareiškėjai savo skunduose pateikė prašymus taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones – laikinai sustabdyti vidaus reikalų ministro įsakymo dalį, kuria pavedama Vidaus reikalų ministerijos Bendrajam departamentui atlikti pakartotinius jų tikrinimus, o V.Giržadas savo skunde - ir tą Įsakymo punktą, kuriuo uždraudžiama jam jo kandidatūros pakartotinio tikrinimo metu dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, galiojimą iki bus teisme išnagrinėtas skundas ir priimtas sprendimas. Pasak pareiškėjų, vidaus reikalų ministro priimtas administracinis aktas yra neteisėtas, nepagrįstas, pažeidžiantis jų konstitucines teises.

Vilniaus apygardos administracinis teismas vasario 15 d. nutartimis priėmė nagrinėti  V.Gailiaus ir V.Giržado skundus. Prašymus taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones teismas atmetė.

Vilniaus apygardos administracinio teismo nutarčių dalys, kuriomis atmesti prašymai taikyti reikalavimo užtikrinimo priemones, per 7 dienas nuo jų nuorašo gavimo dienos gali būti apskųsti atskiraisiais skundais Lietuvos vyriausiajam administraciniam teismui per Vilniaus apygardos administracinį teismą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min