Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 06 02, 22:00

Vilniaus ugniagesiai iškviesti į statomą naują banko pastatą sostinės centre (nuotraukos, papildyta 22.27 val.)

Kelios ugniagesių komandos gesinti įsiplieskusio gaisro antradienio vakarą buvo iškviestos į statomą banko pastatą sostinės centre.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Šiek tiek po 21.30 val. Vilniaus ugniagesiams buvo pranešta, kad statomą banko „Swedbank" pastatą sostinės Konstitucijos prospekte tvindo dūmai. Pasak ugniagesius iškvietusios apsaugos, dūmai tvindo rūsį.

Į įvykio vietą buvo nusiųstos dvi autocisternos ir štabo automobilis.

Prie statomo pastato atskubėję ugniagesiai pranešė, kad banko rūsys užtvindytas dūmais. Gelbėtojai pradėjo ieškoti gaisro židinio.

Tai jau ne pirmas incidentas šiame statomame banko pastate.  Vasario mėnesį statybvietėje iš septynių metrų aukščio lūžus pastoliams nukrito ir sunkiai susižalojo du darbininkai. Dėl incidento buvo pradėtas tyrimas.

Kovo viduryje ant pastato stogo kilo gaisras. Tąkart ugniagesiai iš statybvietės evakavo apie 100 žmonių.

Praėjusią savaitę statybvietėje kilo konfliktas tarp dviejų saugos tarnybų.

Greta viešbučio „Reval Hotel Lietuva“ iškilęs pastatas yra 16 aukštų, manoma, kad projekto įgyvendinimas kainuos apie 90 mln. litų.

Bankas naują pastatą stato, kad vienoje vietoje galėtų sutelkti pagrindinius darbuotojus. Šiuo metu jie išmėtyti devyniuose pastatuose skirtingose Vilniaus vietose.

Papildyta 22.27 val.: Pirminiais duomenimis, per kelis aukštus išsidėsčiusiame pastato rūsyje degė mediniai pastoliai.

Gaisras buvo greitai užgesintas, žmonės per incidentą nenukentėjo. Užgesinę gaisrą gelbėtojai dar kuriam laikui liko įvykio vietoje pabudėti ir išvėdinti patalpų.

Gaisro priežastys tiriamos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min