Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 17d. 16:51

Vilniaus vadovai supainiojo viešuosius ir privačius interesus

Romas Adomavičius, Gintautas Babravičius ir Vilius Navickas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Iš V.Navicko (d.) gimtadienio tarnybiniu automobiliu vykęs G.Babravičius (c.) supainiojo interesus, o tarnybiniu automobiliu pavėžėtas R.Adomavičius - tik nusižengė etikai.
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad sostinės vicemeras Gintautas Babravičius ir savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Vilniaus valdžios atstovai nusižengė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymui. Jie, vykdami iš mero Viliaus Navicko 50-mečio šventės, išsikvietė vairuotojus su tarnybiniais automobiliais.

Kartu su G.Babravičiumi ir V.Milėnu važiavę, bet patys tarnybinių automobilių nekvietę vicemerai Romas Adomavičius, Stanislovas Šriūbėnas ir V.Milėno pavaduotojas Virginijus Dastikas išteisinti. Įstatymai nedraudžia priimti pasiūlymo pavežti. VTEK tik konstatavo, kad pastarieji pasielgė neetiškai.

Beje, R.Adomavičius pripažintas pažeidęs Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymą. Jis nedeklaravo privačių interesų pagal nustatytą tvarką.

Po tokio VTEK sprendimo, G.Babravičiui ir V.Milėnui vienerius metus bus draudžiama gauti premijas ir būti paaukštintiems. Be to, jeigu politikai paliktų darbą savivaldybėje, jiems trejus metus nuo pažeidimo nustatymo dienos turėtų būti užkirstas kelias įsidarbinti valstybės tarnyboje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

02:22
00:16
00:50

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Receptas
Parašykite atsiliepimą apie 15min