Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vilniaus vartai“ – tarp kūjo ir priekalo

„Vilniaus vartai“
„Scanpix“ nuotr. / „Vilniaus vartai“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gyvenimas prabangiame „Vilniaus vartų“ komplekse vis mažiau asocijuojasi su prabanga. Daliai komplekso atjungtas karštas vanduo, o restoranai „Liv Lounge“ ir „Avenue“ nebegali prekiauti alkoholiu.

Sostinės šilumos tiekėjos „Vilniaus energijos“ komercijos direktorius Rimantas Germanas „Vilniaus dienai“ teigė, esą karšto vandens tiekimas kompleksui nutrauktas prieš porą savaičių, mat kompleksą valdanti verslininko Laimučio Pinkevičiaus bendrovė „Ranga IV“ skolas grąžina ne taip sparčiai, kaip tikėtasi.

Be karšto vandens neliko tik privatūs asmenys, gyvenantys „Vilniaus vartuose“, ir tie, kurie už paslaugas atsiskaito tiesiai „Vilniaus energijai“.

Tiesa, „Ranga IV“ pateikia kiek kitokią istoriją. Bendrovės „Ranga Group“ rinkodaros direktorius Darius Babickas „Vilniaus dienai“ teigė, kad karšto vandens tiekimas nutrauktas tik „Vilniaus vartuose“ įsikūrusioms parduotuvėms – esą ten pat veikiantys biurai nepatogumų nepatiria.

D.Babickas pripažino, kad „Ranga IV“ gali vėluoti atsiskaityti su šilumininkais, tačiau tai, pasak jo, nėra didelė problema, bendrovė ieško būdų, kaip kuo sparčiau atsiskaityti su „Vilniaus energija“.

Nuo ketvirtadienio, kaip praneša „Vilniaus diena“, „Vilniaus vartuose“ veikiančiuose restoranuose „Liv Lounge“ bei „Avenue“ nebegalima įsigyti alkoholinių gėrimų. Restoranus valdančiai bendrovei „RG Lounge and Restaurants“ sostinės savivaldybė sustabdė prekybos alkoholiniais gėrimais licencijos galiojimą.

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min