TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vilniaus viešojo transporto“ profsąjungų lyderiui Jonui Dekaminavičiui – nemalonumai teisme dėl kalbų

Jonas Dekaminavičius
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Jonas Dekaminavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Sostinės savivaldybės bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkas Jonas Dekaminavičius turės teisme aiškintis dėl pernai gruodžio 17 dieną vykusiame autobusų ir troleibusų vairuotojų mitinge ir portalui 15min.lt pasakytų žodžių. Tuomet jis tvirtino, kad viešojo transporto vairuotojams atlyginimai vėluoja, mokami dalimis, o kitos savivaldybės įmonės – „Susisiekimo paslaugos“ – darbuotojai juos ne tik gauna laiku, bet jiems dar buvo išmokėtos ir premijos.

Tos dienos mitinge ir dar prieš jį, kalbėdamas su 15min.lt, J.Dekaminavičius teigė, kad „yra tokia savivaldybės valdoma įmonė „Susisiekimo paslaugos“, tai jos darbuotojams sumokėta viskas pagal grafiką, net išmokėjo metinę priemoką, vadinamąjį 13 atlyginimą, tiesa, pasislėpę. O kitoms įmonėms, tarkim, Vilniaus miesto apšvietimo tinklų darbuotojams arba kiemsargiams iš viso nemoka tris mėnesius. Bet jeigu tai savivaldybės įmonės, privalo būti solidarumas ir turi būti mokama visiems“.

Kaip tik šie keli sakiniai ir paskatino „Susisiekimo paslaugas“ kreiptis į teismą. Esą J.Dekaminavičiaus teiginiai yra melagingi, tad jis juos turėtų paneigti.

Aš pats buvau kiemsargių, Vilniaus miesto apšvietimo tinklų darbuotojų mitinguose, girdėjau, ką tie žmonės kalba, – tvirtino J.Dekaminavičius.

Pats J.Dekaminavičius pripažįsta, kad dokumentų, kurie patvirtintų jo žodžius, neturi. Tačiau esą jis „ne FNTT ar STT, kad turėtų“, tad taip kalbėdamas rėmėsi žmonėmis, su kuriais bendravo. „Aš pats buvau kiemsargių, Vilniaus miesto apšvietimo tinklų darbuotojų mitinguose, girdėjau, ką tie žmonės kalba. Jeigu reikės, aš nusivesiu į teismą šimtą žmonių, kurie paliudys, kad sakiau tai, ką pats girdėjau“, – tvirtino J.Dekaminavičius.

Anot „Susisiekimo paslaugų“ direktoriaus Ginto Bliuvo, įmonė išties yra padavusi J.Dekaminavičių į teismą už jo viešai paskleistą esą melagingą informaciją. „Tačiau teikiame prioritetą taikiam konflikto sprendimui. Jeigu J.Dekaminavičius sutiks viešai paneigti melagingą informaciją toje pačioje visuomenės informavimo priemonėje, kur buvo paskleista melaginga informacija, ieškinys bus atsiimtas“, – sakė G.Bliuvas.

„Susisiekimo paslaugos“ iš viešojo transporto profsąjungų atstovo nori prisiteisti paneigimą ir 5 tūkst. Lt.

2013-ųjų gruodžio 17 dieną Vilniaus autobusų ir troleibusų vairuotojai Europos aikštėje šalia Vilniaus savivaldybės surengė mitingą, kuriame reikalavo laiku mokėti atlyginimus ir jų nemažinti. Esą jie savo darbą atlieka, tad vargu ar turėtų gauti mažesnį atlygį, jeigu įmonė dirba nuostolingai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min