Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 liepos 30d. 11:55

Vilniečiai galės skiepytis nė neišlipdami iš automobilių

Vakcinacija Basanavičiaus gatvėje
Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr. / Vakcinacija Basanavičiaus gatvėje
Vilniuje siūlomas dar vienas patogus būdas pasiskiepyti nuo COVID-19: nuo šio šeštadienio V. Gerulaičio g. 1, kur daugiau nei metus buvo testuojama, bus galima pasiskiepyti neišlipus iš automobilio. Visi norintys laukiami darbo dienomis nuo 15 iki 20 val. ir savaitgaliais nuo 9 iki 14 val.

Neišlipus iš automobilių ypač patogu skiepytis senjorams ir turintiems judėjimo problemų. Taip pat naujasis skiepijimo punktas bus itin aktualus tiems, kuriems atsibos kas savaitę testuotis ir laukti eilėse mainais pasirenkant šalia esantį vakcinavimo punktą.

Planuojama, kad per dieną punkte galės būti paskiepyta 100-150 gyventojų. Pirmąją savaitę bus skiepijama „Moderna“ ir „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“ vakcina).

Kaip ir kituose Vilniuje veikiančiuose skiepijimo punktuose bei skiepobusuose, naujame V.Gerulaičio g. 1 punkte tai galima padaryti be registracijos, tereikia su savimi turėti asmens dokumentą. Gyventojai čia gali ateiti ir pėsčiomis – skiepą gaus visi norintieji.

Kaip įprasta, po skiepo reikės 15 minučių palūkėti savo automobilyje tam skirtoje parkavimo zonoje, prižiūrint specialistui. Atėjusieji pėsčiomis po skiepo galės prisėsti įrengtoje poilsio zonoje.

Kur keliaus skiepobusai

Šeštadienį skiepobusas tęs kelionę arčiau vilniečių namų. Greitai, patogiai ir be registracijos skiepobusuose skiepijimas vyks keturiose miesto vietose:

  • Nuo 11 iki 14 val. visų norinčiųjų pasiskiepyti skiepobusas lauks Šiaurės miestelyje, prie RIMI parduotuvės (Žirmūnų g. 64);
  • Nuo 10 iki 14 val. – prie Halės turgaus (Pylimo g. 58);
  • Nuo 15 iki 20 val. atvyks į Pilaitę, prie parduotuvės MAXIMA (Pilaitės pr. 31), ir Žirmūnus, į IKI parduotuvės stovėjimo aikštelę (Žirmūnų g. 2).

Sekite, kada skiepobusas lankysis šalia jūsų namų ar darbovietės: https://vakcina.vilnius.lt/

LITEXPO veiks iki rudens

Šeštadienį bei sekmadienį vilniečiai galės pasiskiepyti ir pagrindiniame miesto vakcinavimo centre LITEXPO, kurio veikimas pratęsiamas dar bent mėnesiui, įvertinus pastarųjų savaičių vakcinavimosi bei susirgimų dinamiką, taip pat atsižvelgus į tai, kad prieš mokslo metų pradžią norės pasiskiepyti moksleiviai bei į miestą atvykstantys studentai. Gyventojai be registracijos į LITEXPO gali atvykti nuo pirmadienio iki sekmadienio 10–18 val. Savaitgalį bus skiepijama „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina.

Skiepytis kviečiama ir Lukiškių aikštės vakcinavimo punkte. Čia nuo COVID-19 skiepijama I–VI nuo 10 val. iki 20 val., o šį sekmadienį – nuo 10 val. iki 15 val. Čia bus siūloma skiepytis „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) vakcina.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:14
01:01
03:15

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min