Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 14:00

Vilniečiai kviečiami teikti savo kandidatus Šv. Kristoforo apdovanojimams

Šv.Kristoforo statulėlė
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Šv.Kristoforo statulėlė

Kaip ir kasmet, artėjant didžiausioms metų šventėms, Vilniaus rotušėje Šv. Kristoforo statulėlėmis bus apdovanoti labiausiai nusipelnę vilniečiai. Todėl jau dabar vilniečiai kviečiami siūlyti savo kandidatus.

Šv. Kristoforo statulėlė – garbingas Vilniaus miesto apdovanojimas, teikiamas kasmet už praeinančių metų nuopelnus mūsų miestui ir miestiečiams. Apdovanojimus laureatams teikia Vilniaus meras.

Šie apdovanojimai gali būti teikiami asmenims, organizacijoms ir įstaigoms.

Tradicinės nominacijos – už nuopelnus mokslui, teisėsaugai, švietimui, kultūrai ir menui, sportui, verslui, turizmo plėtrai, labdarai, už pasiekimus architektūros srityje. Galimos kitos, vilniečių pasiūlytos, nominacijos.

Siūlyme apdovanoti kandidatą turi atsispindėti reikšmingi jo nuopelnai per 2011 metus Vilniaus miestui ir miestiečiams, trumpas ir konkretus šių nuopelnų aprašymas, pristatomas pats kandidatas, nurodoma nominacija, kandidato gyvenimo aprašymas, taip pat kandidato siūlytojo vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninis paštas.

Pasiūlymų laukiama iki 2011 m. lapkričio 25 d. raštu adresu Vilniaus miesto savivaldybės administracija Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyrius, Apdovanojimų Šv. Kristoforo statulėlėmis sekretoriatui, Konstitucijos pr. 3, Vilnius ir elektroniniu paštu kulturos@vilnius.lt, telefonas pasiteirauti – 211 24 16.

Temos: 2 Meras Vilnius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min