Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniečiams dėl pažeidimų skųstis teks kitu telefonu

Šauktis Viešosios tvarkos skyriaus pagalbos šauktis teks kitu telefonu.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Šauktis Viešosios tvarkos skyriaus pagalbos šauktis teks kitu telefonu.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybė atsisakė trumpojo telefono numerio 1648, kuriuo paskambinę vilniečiai galėjo pasiskųsti Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams dėl netvarkos mieste. Esą šis telefono numeris buvęs nepopuliarus, todėl paliekamas tik vienas numeris 219 7948.

Vilniečiai, įpratę dėl viešosios tvarkos trikdymo – ne vietoje besikaupiančių šiukšlių, geriamo alkoholio ar vežiojamų agresyvių gyvūnų, skųstis savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui, turėtų įsiminti ilgesnį telefono numerį, kadangi trumpasis jau nebeveikia.

Anot Vilniaus tarybos narės, E-miesto darbo grupės vadovės Indrės Jakaitytės, trumpasis numeris 1648 nebuvo populiarus, todėl savivaldybė nusprendė, kad nėra tikslinga palikti tą numerį, kai paraleliai veikia 219 7948, kuriuo dažniausiai ir skambina vilniečiai.

Kitąmet skambinimo tvarka dar kartą keisis. „Vilniaus miesto savivaldybė planuoja pereiti prie vieno bendro numerio, kuriuo vilniečiai galės skambinti viešosios tvarkos, interesantų aptarnavimo skyriaus darbuotojams, užregistruoti miesto problemas. Planuojama, kad bendru telefono numeriu vilniečiai į savivaldybę galės skambinti visą parą“, – sakė I.Jakaitytė.

Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai ne kartą yra užsiminę, kad jų darbas būtų daug efektyvesnis, jeigu būtų priimta dirbti daugiau žmonių, kurie budėtų visą parą. Ypač gyventojai piktinasi, kad Viešosios tvarkos pareigūnų negalima prisišaukti paryčiais vasarą, kai kyla problemų dėl kavinėse, baruose keliamo triukšmo.

Šiuo metu Viešosios tvarkos skyrius ilgiausiai dirba savaitgaliais: penktadieniais – nuo 6 val., o šeštadieniais – nuo 8 val. iki 2 val. nakties.

Gyventojai šio skyriaus darbuotojams gali skųsti dėl tvarkymosi ir švaros, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimų, alkoholio vartojimo viešose vietose, automobilių stovėjimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose ir kitų pažeidimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min