Dabar populiaru
Publikuota: 2015 rugsėjo 15d. 10:28

Vilnietė rado pamirštą bilietą, nutrynė ir laimėjo 20 000 eurų

„Egipto auksas“
„Olifėjos“ nuotr. / „Egipto auksas“
Neretai sėkmė loterijoje aplanko ne tik netikėtai, bet ir.. visiškai pamiršus apie turimą bilietą. Taip vieną rugsėjo dieną nutiko ir buvusiai Vidaus reikalų ministerijos pareigūnei.

Vilnietė, svajodama apie atostogas, nusipirko momentinės loterijos „Egipto auksas“ bilietą. „10 metų iš eilės važiuoju atostogauti į Egiptą. Prieš pirkdama momentinės loterijos bilietą pagalvojau, kad, jei laimėsiu nors kiek didesnę sumą, būtinai spalį važiuosiu ten ilsėtis ir vėl“, – linksmai pasakojo laimėtoja.

Taip ir nutiko. Nutrynusi loterijos bilietą moteris pamatė net 20 tūkstančių eurų laimėjimą. Tačiau ši suma galėjo ir likti po apsauginiu bilieto sluoksniu. Nors žaidėja tikslingai pasirinko momentinės loterijos bilietą simboliniu pavadinimu „Egipto auksas“, tačiau nusipirktą bilietą įsidėjo į piniginę ir jį prisiminė tik po kurio laiko.

Už laimėtus 20 tūkstančių eurų, žinoma, planuoju ne tik paatostogauti išsvajotame Egipte, bet ir dalį pinigų paaukoti bažnyčiai, – sakė vilnietė.

Žaidėją, visų pirma, nudžiugino atrastas bilietas, o kai jį nutrynė ir pamatė laimėjimą – negalėjo patikėti savo akimis. Moters noras išvykti į Egiptą išsipildė su kaupu. „Už laimėtus 20 tūkstančių eurų, žinoma, planuoju ne tik paatostogauti išsvajotame Egipte, bet ir dalį pinigų paaukoti bažnyčiai“, – mintimis dalijosi vilnietė.

Apie tai, kad laimės tokią solidžią sumą pinigų, moteris jokios nuojautos neturėjo ir pranašingų sapnų nesapnavo. „Tiems, kurie nelaimi loterijose, trūksta tikėjimo ir tvirto žinojimo, ką veiks su laimėtais pinigais. O man pasisekė, nes tiksliai žinojau, ko noriu“, – sėkmės formulę įvardino laiminga vilnietė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX
Parašykite atsiliepimą apie 15min