Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 18d. 14:05

Vilniuje apsivertė transporto žiedu skriejęs juodas „Audi“ automobilis (atnaujinta 16.44 val.)

Panašu, kad „Audi“ apsivertė sėkmingai – nei vairuotojas, nei aplinkiniai nenukentėjo.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Panašu, kad „Audi“ apsivertė sėkmingai – nei vairuotojas, nei aplinkiniai nenukentėjo.

Vairuotojas nutarė net nekviesti policijos, o tik tyliai ramiai išsivežti suniokotą mašiną.

Sostinėje transporto žiede prie Vilniaus Pedagoginio universiteto – paslaptinga avarija. Jos padariniai – šeštadienį apie 13.33 val. autovežimėliu išvežtas suniokotas juodas Audi A4 automobilis.

Paslaptingumo šiam įvykiui suteikia tai, kad apie avariją, sostinės centre įvykusią vidury dienos, nebuvo pranešta nei policijai, nei medikams, o Audi ant autovežimėlio išvežta be galinio valstybinio numerio.Vakar pasikeičiau padangas, – atsiduso vairuotojas, įsitikinęs, kad avarija įvyko nusimovus galinio rato padangai.

Naujienų portalui 15min.lt apie šį eismo incidentą informavus Vilniaus policijos budėtojus, į įvykio vietą dėl viso pikto nutarta pasiųsti patrulių ekipažą. Jei paaiškėtų, kad avarijos metu buvo suniokota miesto infrastruktūra, tektų ieškoti avarijos kaltininko.

Vadinamajame Pedagoginio žiede Audi išskriejo iš važiuojamosios dalies sėkmingai – vietoje, kur nebuvo nei žmonių, nei kažkokių objektų, kuriuos mašina galėtų nusiaubti. Audi buvo nesuvaldyta žiedo dalyje iš pramogų ir laisvalaikio centro „Forum Palace“ pusės. Panašu, kad automobilis vertėsi, užlėkė ant šaligatvio bortelio, kur jį sustabdė masyvi atrama.

Popietę naujienų portalo žurnalistai surado Audi vairuotoją. 42 metų vilnietis – gyvas ir sveikas.

„Vakar pasikeičiau padangas...“, – atsiduso 15min.lt rusakalbis pašnekovas, įsitikinęs, kad avarija įvyko nusimovus galinio rato padangai.

(Papildyta 16.10 val.) Kaip jaučiatės, kaip jūsų sveikata po įvykio?15min.lt pasiteiravo Audi vairavusio vyro, kalbėjusio su temperamentingu pietietišku akcentu, bet nenorėjusio skelbti vardo ir pavardės.

Ačiū Dievui, kad nei pats nesusižalojau, nei nieko kito nesužalojau! Važiavau vienas, viskas man gerai, ačiū už tai Viešpačiui Dievui! Rytoj Velykos – matyt, todėl aš ir išsigelbėjau... Man – šokas.

Dėl ko galėjo įvykti avarija?

Roberto S./15min.lt skaitytojo nuotr./Automobilio skrydį sustabdė masyvi atrama.
Roberto S./15min.lt skaitytojo nuotr./Automobilio skrydį sustabdė masyvi atrama.

Tie, kas buvo priėję – matė: man praplėšė galinį ratą! Mano Audi – Quattro. Kai tik padanga nusimovė – iškart mane užnešė, nieko negalėjau padaryt! Tik išgirdau garsą, ir iškart užnešė – nieko negalėjau padaryt! Audi Quattro, suprantate?! Jeigu jį užneša – jo niekaip nesustabdysi! Greičio ten nebuvo – daugiausia 70 kilometrų per valandą, ne daugiau. Aš apskritai nemėgstu greitai važinėti, nebe tas amžius. Nuo Šeškinės kalno nusileidau, pakilau ant žiedo, važiavau juo ir ketinau pro „Forum Palace“ į centrą važiuoti, prie Rotušės...

Kas, jūsų nuomone, galėjo lemti problemą dėl rato?

Vakar padangas pasikeičiau... Vaikinai Viršuliškių servise gali patvirtinti! Vasarinės padangos buvo ant lietų ratlankių, ratus aš laikiau sandėliuke, celofaniniuose maišuose. Visus įspėkite – kad niekada nelaikytų ratų sandėliuke. Taip ir parašykit! Aš pats jau niekada nebelaikysiu ratų sandėliuke. Padangos apynaujės buvo, tik antras sezonas. Gal drėgmė, gal dar kažkas – velnias žino!

Ar turite „Kasko“ draudimą?

„Kasko“ baigėsi maždaug prieš mėnesį... O automobilį jau teks išmesti, viskas. Štai taip įkliuvau! Gera mašina buvo, specialiai žiemai skirta. Bet nieko nepadarysi, vadinasi, taip buvo lemta. Pirma avarija gyvenime! Iki šiol – nei avarijų, nei pažeidimų.

Tapote šio įvykio liudininkais? Įspūdžius, nuotraukas ir filmuotą medžiagą prašome siųsti adresu 15min@15min.lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min