Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui

Ketvirtadienį prie Šv. Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Ketvirtadienį prie Šv.Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį prie Šv.Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.

Paminklo atidengimo ceremonijoje dalyvavo Seimo pirmininkė Irena Degutienė, prezidentas Valdas Adamkus ir poetas Justinas Marcinkevičius.

Tardama sveikinimo žodį, Seimo pirmininkė pabrėžė, kad visi dalyvaujantys šioje ceremonijoje tikrai niekuomet nepamirš šio šviesaus atminimo dvasininko.

„Manau, galiu drąsiai pasakyti, kad visi čia esantys niekuomet nepamiršime Kazimiero Vasiliausko, kuris buvo ir tebėra mylimas. Ir bus mylimas, kol gyvi būsime“, – sakė I.Degutienė. 

Seimo pirmininkė sakė visuomet prisimenanti monsinjoro gerumą, gebėjimą išgirsti kitą žmogų ir troškimą atskleisti ir parodyti mus supantį gėrį. 

„Viename savo pamokslų monsinjoras K.Vasiliauskas yra pasakęs – Dievo ir žmogaus gerumas eina kartu. O kas neina su Dievu, praranda gebėjimą matyti gerumą kitame žmoguje ir artumo jausmą“, – sakė I.Degutienė ir pabrėžė, kad tokio gebėjimo, matyt, mums visiems labai trūksta dabar.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min