Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 4d. 14:25

Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui

Ketvirtadienį prie Šv. Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Ketvirtadienį prie Šv.Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.

Ketvirtadienį prie Šv.Rapolo bažnyčios Vilniuje atidengtas paminklas monsinjorui Kazimierui Vasiliauskui.

Paminklo atidengimo ceremonijoje dalyvavo Seimo pirmininkė Irena Degutienė, prezidentas Valdas Adamkus ir poetas Justinas Marcinkevičius.

Tardama sveikinimo žodį, Seimo pirmininkė pabrėžė, kad visi dalyvaujantys šioje ceremonijoje tikrai niekuomet nepamirš šio šviesaus atminimo dvasininko.

„Manau, galiu drąsiai pasakyti, kad visi čia esantys niekuomet nepamiršime Kazimiero Vasiliausko, kuris buvo ir tebėra mylimas. Ir bus mylimas, kol gyvi būsime“, – sakė I.Degutienė. 

Seimo pirmininkė sakė visuomet prisimenanti monsinjoro gerumą, gebėjimą išgirsti kitą žmogų ir troškimą atskleisti ir parodyti mus supantį gėrį. 

„Viename savo pamokslų monsinjoras K.Vasiliauskas yra pasakęs – Dievo ir žmogaus gerumas eina kartu. O kas neina su Dievu, praranda gebėjimą matyti gerumą kitame žmoguje ir artumo jausmą“, – sakė I.Degutienė ir pabrėžė, kad tokio gebėjimo, matyt, mums visiems labai trūksta dabar.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min