Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje prasideda Baltijos regiono šalių Investuotojų forumas

Verslas
BFL/Tomas Urbelionis / Verslas
Šaltinis: 15min
0
A A

Spalio 25-ąją Vilniuje prasideda Baltijos regiono šalių Investuotojų forumas, į kurį atvyko daugiau kaip 500 verslo ir visuomenės lyderių iš viso pasaulio.

Dvi dienas truksiančiame pranešimų, diskusijų, pristatymų verslo susitikimų ir kontaktų mugių maratone dalyvauja įtakingiausi pasaulio ekonomistai, Baltijos regiono šalių verslininkai ir politikai, akademikai, tarptautinės ir Lietuvos žiniasklaidos atstovai.

Forumo tikslas – aptarti Baltijos regiono šalių verslo plėtros ir investicines galimybes, ekonominę raidą ir galimus iššūkius, prieš prasidedant augimo etapui.

„Tapdamas svarbiausiu verslo renginiu Baltijos šalių regione, šis Investuotojų Forumas įtvirtina dialogą tarp verslo ir politikos lyderių, o taip pat praplečia ekonominį kontekstą globaliu požiūriu.

Sumanios šalys – tai regiono sėkmė, todėl šiandien kaip niekada anksčiau svarbu diskutuoti apie investicinę aplinką ir verslo plėtrą, dalintis valstybinių projektų patirtimi, kad būtų užkirstas kelias ekonomikos krizėms ateityje“, – sako forumą organizuojančios asociacijos „Investors‘ Forum“ valdybos pirmininkas Rolandas Valiūnas.

„Pasaulio ekonomistų vertinimu, Lietuva pateks į finansų istoriją kaip šalis, kuri sumaniai įveikė krizę. Tiesa, didžiausi mūsų valstybės ekonomikos iššūkiai tik prasideda, todėl subūrėme globalios ir regionės ekonomikos ekspertus, kad kartu patyrinėtume ateities perspektyvas“, – teigia „Investors‘ Forum“ vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė.

Anot jos, šiuo forumu Lietuva atkreipia tarptautinį dėmesį – savo apsilankymu Vilniaus forumo svečius pagerbė pasaulyje gerai žinomi  finansų analitikai ir ekspertai, kurių įžvalgos lemia svarbiausius makroekonomikos procesus.

Pagrindinė dienos diskusija: „Pasaulio ekonomika – subalansuotas augimas, subalansuota ekonomikos politika ir saugi finansinė sistema – ar to mums reikia?“ Joje pristatomas  priemonių paketas, kaip suvaldyti ekonomikos dinamiką po recesijos. Šią diskusiją moderuos „The Economist“ vyr. redaktoriaus pavaduotoja Vendeline von Bredow.  

Diskusijoje „Informacinių technologijų ateitis – kur mes einame ir kas mūsų laukia?“ dalyvaus aukščiausio lygmens vadovai iš bendrovių „Microsoft“, „Hewlett-Packard“, „Huawei Technologies“, „Samsung Electronics“ ir „TeliaSonera“. Energetikos, transporto ir logistikos panelėje bus keičiamasi daugiabučių renovacijos proceso Lenkijoje patirtimi, o Lietuva tarptautinei bendruomenei pristatys suskystintų dujų terminalo ir Visagino atominės elektrinės projektus. Vilniaus miestas forume pristatys nacionalinių oro linijų bendrovę „AirLituanica“.


Dalyvauti Baltijos šalių regiono Investuotojų Forume užsiregistravo dalyviai ši Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Skandinavijos valstybių. Sulaukta delegacijų ir svečių iš Didžiosios Britanijos, Belgijos, Islandijos, Japonijos, JAV .

Virš 20 įmonių pareiškė norą dalyvauti tarptautinėje parodoje ir pristatyti savo investicinius projektus bei verslo galimybes. Parodoje bus galima susipažinti su Kauno, Klaipėdos, Šiaulių laisvųjų ekonominių zonų stendais, gauti Lenkijos, JAV ir kitų šalių informaciją apie verslą. Į renginį akredituota virš 50 žurnalistų iš Lietuvos ir užsienio.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min