Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 1d. 10:42

Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta: renginių programa

Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta
Sauliaus Žiūros nuotr. / Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta

Į Ispaniją keliauti nebūtina: šį savaitgalį sostinėje su flamenko pasirodymais ir gardžiomis paeljomis prasidėjo „Ispaniškos atostogos", kurios vyks iki pat sekmadienio. Vilnius kvies toliau suktis po miestą lotyniškų šokių žingsniu, ragauti ispaniško gatvės maisto ir nepraleisti aistringų ispaniškų koncertų bei vakarėlių, rašoma pranešime.

Ispaniško gatvės maisto zonos savaitgaliui įsikūrė „Lofto" kiemelyje, „Paviljone", K.Sirvydo skvere ir Tymo turguje. Juose bus galima paragauti ispaniškos virtuvės hitų – gaspačo sriubos, jūros gėrybių, ispaniškos kavos bei desertų. Tymo turguje bus galima ne tik iškylauti su ispanišku maistu, bet ir mėgautis muzika: šį vakarą čia vyks tango ir ispaniškos muzikos vakaras kartu su Eduardo Gimenezu. Halės turguje savaitgalį taip pat karaliaus ispaniška atmosfera ir muzika.

Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta
Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta

Norintys daugiau sužinoti apie ispanų kalbą, kultūrą bei nepažintus regionus šiandien kviečiami apsilankyti K.Sirvydo skvere, kuriame nuo 14 valandos vyks atvira ispanų kalbos pamoka, viktorina ir Vilniaus universiteto dėstytojo Alfonso Rascon paskaita apie ispaniško maisto kultūrą ir tradicijas. Vakarėjant, 18 valandą, šiame skvere prasidės „Bailando" vakarėlis su DJ Carlos Rosu iš Venesuelos.

Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta
Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta

Rotušės aikštėje šeštadienį nuo 15 valandos iki pat vakaro karaliaus lotyniški šokiai, prie kurių galės prisijungti visi norintys. Pirmoji pasirodys flamenko šokių grupė „Duo Flame". Vėliau įsisiūbuos tikras lotyniškas vakarėlis su salsa ir zumba šokių maratonu. Energingų trenerių vedamuose užsiėmimuose galės dalyvauti kiekvienas. 18 val. aikštę užims ugningasis ispanų šokis posadoblis, vaizduojantis kovą koridoje, o vakare į aistringus pietietiškus kraštus klausytojus nuneš aikštėje koncertuosiančio kolektyvo „Rumba Norte" melodijos.

Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta
Sauliaus Žiūros nuotr./Vilniuje prasidėjo ispaniška fiesta

Sekmadienį vakare šokiai persikels į kitą Neries krantą: „Business Stadium" promenadoje (Rinktinės g. 3) vyks visiems atviros nemokamos salsos pamokos, šokių studijos „Vuelta" kolektyvų pasirodymai ir smagus lotyniškų šokių vakarėlis, kuris tęsis iki vėlyvo vakaro.

Mažieji šventės dalyviai sekmadienio popietę bus laukiami Bernardinų sode, kur vyks ispanų kalbos pamokėlės ir bus sekamos gražiausios ispaniškos pasakos. Visą savaitgalį vyks orientacinis žaidimas „Ispaniška siesta Vilniuje", vyks ekskursijos su gidais „Ispaniškų pėdsakų Vilniuje beieškant", „Hola, Vilniau!". Kai kurių ekskursijų metu bus galima netgi pramokti ispanų kalbos. Visą savaitgalio programą rasite čia.

Vilniaus miesto savivaldybės ir „Go Vilnius" paskelbta kampanija „Atostogos Vilniuje" kviečia Lietuvos gyventojus per vasarą apkeliauti pasaulį. Kas antrą savaitgalį nuo Vilnius virsta vis kita šalimi.

Egzotiškų atostogų nuotaiką mieste kuria septynių keliautojų itin pamėgtų šalių kultūros - Italija, Indija, JAV, Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir Japonija. Daugiau informacijos apie projektą galima rasti čia.

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min