Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2019 08 31

Vilniuje prasidėjo viena didžiausių miesto švenčių – „Sostinės dienos 2019“

Iki pat penktadienio vėlumos pagrindinėse miesto aikštėse, erdvėse ir gatvėse klegėjo minios miestiečių bei sostinės svečių, pasinėrusių į Sostinės dienų linksmybes.
Sostinės dienos 2019 akimirka
Sostinės dienos 2019 akimirka / Arno Strumilos / 15min nuotr.
Temos: 1 Sostinės dienos

Simbolinę festivalio pradžią vakariniu koncertu Katedros aikštėje paskelbė Eurovizijos „žvaigždė“, jaunimo numylėtinis Frans iš Švedijos ir vienas populiariausių šiandienos Lietuvos muzikos atlikėjų „Daddy Was A Milkman“.

Vilniečiai vakar dar trijose muzikinėse scenose (prie V.Kudirkos aikštės, Neries krantinėje ir prie Karaliaus Mindaugo paminklo) klausėsi tokių grupių bei atlikėjų, kaip „The Roop“, „Free Finga“ „Flying Saucer Gang“, „The Station“, „Angelou“, „Baltic Balkan“, Girmantė&A.Polevikov trio, „Kūjeliai“ ir kt.

Šeštadienį Katedros aikštėje publiką kaitins vitališkas ir stilistiškai margas laužytų ritmų, drum'n'bass, flamenko, balkanų ir kitokios „world“ muzikos bei energingo klubinio skambesio mišinys – tai grupė „N.O.H.A.“, po kurios į didžiąją Sostinės dienų sceną žengs populiarusis lietuvių elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“.

Jų muzika skamba ir stiliumi bei išskirtine choreografija žavimasi aukščiausios klasės prekių ženklų ir inovatyvių technologijų pristatymuose užsienio šalyse.

Sostinės dienos 2019“ vyksta rugpjūčio 30–rugsėjo 1 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami. Išsamesnė informacija apie festivalį – www.sostinesdienos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lūkesčius atliepiantis biuras: ir nedidelėje erdvėje galima patenkinti skirtingus poreikius
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius