2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Vilniuje vyks gyvūnų mylėtojų festivalis „Gyvūnų gerovės diena“

Vilniaus Vingio parke šeštadienį vyks gyvūnų mylėtojų festivalis „Gyvūnų gerovės diena“, kuriame vyks nemokamos veterinarų konsultacijos, paskaitos, viktorinos, šunų augintojų bėgimo su savo keturkojais varžybos.
Renginio akimirkos
Šunys ir jų šeimininkai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Organizuodami šią šventę norime atkreipti dėmesį į gyvūnų gerovę bei minime viešosios įstaigos „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ įkūrimo metines – džiaugiamės, kad organizacija gyvuoja jau 11 metų“, – sako „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ (GGI) vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė.

Pasak organizatorių, į renginį atvyks 25 įmonių ir organizacijų atstovai, kurie bendraus su renginio dalyviais, konsultuos, atliks profilaktinę gyvūnų apžiūrą, skaitys paskaitas, kvies dalyvauti konkursuose ir laimėti prizus.

Festivalyje bus įrengta vaikų užimtumo erdvė, vyks viktorina apie šunų istoriją ir šunis Vilniuje, vyks šunų augintojų bėgimo su savo keturkojais lenktynės. Kaip skelbia GGI, pernai lenktynių dalyviai bėgo už Ukrainą, šiemet bėgimu kviečiama atkreipti dėmesį į beglobius gyvūnus.

Bėgimo su šunimi lenktynės vyks trijose kategorijose – atskirai varžysis maži, vidutiniai ir dideli šunys, kurie kartu su savo šeimininkais turės įveikti 25 metrų trasą. Kiekvienoje kategorijoje lenktynes nugalėję šunų šeimininkai kartu su savo augintiniais bus paskelbti kitų metų lenktynių ambasadoriais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min