Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 18d. 15:49

Vilniuje vyks Lietuvos, Latvijos ir Estijos ministrų pirmininkų susitikimas

Andrus Ansipas, Andrius Kubilius ir Valdis Dombrovskis
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Andrus Ansipas, Andrius Kubilius ir Valdis Dombrovskis

Šiais metais Baltijos Ministrų Tarybai pirmininkaujanti Lietuva rugsėjo 19-20 dienomis Vilniuje organizuoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos ministrų pirmininkų Andriaus Kubiliaus, Valdžio Dombrovskio ir Andruso Ansipo susitikimą.

Trečiadienį prasidėsiančio dviejų dienų susitikimo pirmojoje sesijoje ketinama aptarti trišalio bendradarbiavimo 2012 metais pažangą energetikos, transporto, gynybos bei bendros skaitmeninės rinkos srityse. Taip pat planuojama priimti bendrą Baltijos ministrų pirmininkų pareiškimą, atspindintį 2012 metų veiklą ir įsipareigojimus tęsti trišalį bendradarbiavimą transporto infrastruktūros gerinimo, sienų kontrolės, gynybos, energetikos bei finansų srityse.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyriausybių vadovai taip pat kalbėsis apie fiskalinės politikos ir struktūrinių reformų svarbą skatinant regiono ekonomikos augimą. Atskira susitikimo sesija bus skirta Visagino atominės elektrinės projekto pažangai aptarti.

Premjeras A.Kubilius kolegoms iš Latvijos ir Estijos taip pat ketina pristatyti Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai 2013 metais prioritetus bei kitąmet Lietuvoje vyksiančio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo koncepciją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min