Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 6d. 20:37

Vilnius lieka be skrydžių

Oro uoste dirbantys taksistai linkę pasipelnyti užsieniečių sąskaita.
M.Vidzbelio nuotr. / Oro uoste dirbantys taksistai linkę pasipelnyti užsieniečių sąskaita.
Oro bendrovės koreaguoja skrydžių maršrutus. Šią savaitę vienas po kito nutraukiami skrydžiai iš Vilniaus oro uosto. Iki šiol žiemomis bendrovės jų tik mažindavo, šiemet – apskritai atsisako.

Bendrovės teigia, kad tai daryti verčia mažėjantis keleivių srautas. Tuo metu Vilniaus oro uostas naujus maršrutus atidarančioms bendrovėms jau siūlo nuolaidas, praneša LTV „Panorama“.

Bendrovė „flyLAL Lithuanian Airlines“ nuo antradienio nutraukė skrydžius į Stambulą, nuo trečiadienio – į Paryžių, nuo kito pirmadienio – į Romą. Mažėja skrydžių į Frankfurtą ir Milaną. Bendrovės atstovai tikina, kad iš anksto bilietus įsigiję keleiviai nebus palikti likimo valiai.

Žiemą skrydžių į Berlyną, Briuselį bei Londoną atsisakanti ir bendrovė „airBaltic“ teigia, kad tai daryti verčia smarkiai mažėjantis keleivių srautas. Ši įmonė bilietus įsigijusiems keleiviams taip pat žada grąžinti pinigus arba siūlyti skrydžius iš Rygos. Beje, iš Latvijos sostinės „airBaltic“ organizuoja per pusšimtį skrydžių, tuo metu iš Vilniaus – tik šešis.

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis pripažįsta,kad Rygos oro uostas glaudžiau bendrauja su oro bedrovėmis, todėl yra patrauklenis nei Vilniaus. Ministras tikisi, kad išrinkus naują Vilniaus oro uosto direktorių, peržiūrėjus mokesčius ir pagerinus paslaugas keleiviams pavyks pritraukti naujų oro bendrovių.

Vilniaus oro uostas naujus maršrutus atidarančioms oro bendrovėms ketina vienus metus taikyti 50 proc. tūpimio mokesčio nuolaidą.

Pirmadienį Vilniaus oro uostas skelbė, kad per 2008 m. oro uostas aptarnavo 2,048 mln. keleivių. Tai geriausias šios įmonės veiklos rezultatas nuo pat jos įkūrimo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:20
02:37
01:14:11

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min