Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 19d. 16:14

Vilnius pirmą kartą tapo snieglenčių Meka (nuotraukos)

Šeštadienį Liepkalnio žiemos trasoje, Vilniuje, susirinko snieglenčių sporto mylėtojai.2006 metais snieglenčių diena buvo pradėta švęsti tarptautiniu mastu, 2008-aisiais, sulaukusi didelio pasisekimo, ši šventė paplito ne tik Europoje, bet taip pat įžengė į Kanadą, JAV, Rusiją, kitas Pasaulio šalis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilnius tapo snieglenčių meka
Lietuvoje pirmą kartą oficialiai paminėta Pasaulinė snieglenčių diena (ang. the World Snowboard Day).

Šeštadienį, gruodžio 19 dieną, Liepkalnio žiemos trasoje Vilniuje susirinko snieglenčių sporto mylėtojai.

2006 metais snieglenčių diena buvo pradėta švęsti tarptautiniu mastu, 2008-aisiais, sulaukusi didelio pasisekimo, ši šventė paplito ne tik Europoje, bet taip pat įžengė į Kanadą, JAV, Rusiją, kitas Pasaulio šalis. Kaip teigiama pagrindinių organizatorių pranešime spaudai – snieglenčių diena bus švenčiama trisdešimtyje Pasaulio šalių, kuriose iš dangaus krenta sniegas.

Šią dieną lietuviai švenčia kasmet. „Be abejonės šventėme, bet iki šiol viskas vykdavo tik snieglenčių maniakų rate, o didelė dalis snieglentininkų likdavo už borto. Susikaupėm ir nusprendėm įtraukti visus šio sporto gerbėjus“, –  teigia organizatoriai. 

Šiemet Lietuva oficialiai įtraukta į švenčiančiųjų sąrašus. Visi  Lietuvos snieglentininkai buvo kviečiami burtis, čiuožti, dalintis džiaugsmais Liepkalnio trasoje. Besibaiminančius, kad iškrito dar per mažai sniego, renginio organizatoriai ramino: „Juokaujate! Snieglenčių diena be sniego? Jau šiandien trasa padengta 3 metrais sniego“.
 
Į renginio programą buvo įtrauktos snieglentininkų varžybos, kuriose išvydome ne tik Lietuvos profesionalus. Baltą sniego pirštinę lietuvaičiams metė latviai. Merginoms dedikuotos atskiros moterų varžybos, kurių dalyvės nufilmuotos. Jų pasirodymai dalyvaus Pasaulinės snieglenčių dienos „Girls powDer“ konkurse. Geriausius pasirodymus išrinks interneto lankytojai puslapyje www.world-snowboard-day.com.

Oficialus renginio puslapis: www.world-snowboard-day.com
Naujausios orų prognozės: www.15min.lt/orai.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

03:45
36:33
02:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min