Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnius vėl turės tris vicemerus – į savivaldybę grįžta korupcija įtartas ir už tai prieš teismą stojęs Romas Adomavičius

Romas Adomavičius
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Romas Adomavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Po 15 mėnesių priverstinės pertraukos penktadienį į savo pareigas Vilniaus miesto vicemero kėdėje grįš socialdemokratas Romas Adomavičius. Šiuo metu korupcija įtartas politikas yra teisiamas.

Apie tai, kad pagaliau grįžta į darbą, 15min.lt patvirtino pats politikas: „Trečiadienį vyko teismo posėdis, prokuroras pasakė, kad iš bylos nagrinėjimo, liudininkų parodymų jis mato, jog nėra jokio pagrindo tęsti nušalinimą, aš tam nesipriešinau, ir teismas priėmė sprendimą visus nušalinimus panaikinti.“

R.Adomavičius ne tik eis vicemero pareigas, bet ir dirbs miesto taryboje, į kurią yra išrinktas Socialdemokratų partijos sąraše, taip pat – savivaldybės įmonių valdybose, tarp jų ir „Vilniaus vandenų“.

„Man visus apribojimus panaikino, į visas pareigas grąžino. Pasistengsiu pasakyti pažodžiui: „Panaikinti nušalinimą nuo vicemero, tarybos nario, nuo visų stebėtojų tarybų, įskaitant ir „Vilniaus vandenis“. Nedirbu jau 15 mėnesių“, – teigė R.Adomavičius.

Būtent dėl "Vilniaus vandenų" ir kilo skandalas, po kurio R.Adomavičiui tenka minti teismų slenksčius. Skandalas kilo 2012-ųjų spalį, prieš Seimo rinkimus. Sostinės vicemeras yra kaltinamas, kad, būdamas Vilniaus miesto savivaldybei priklausančios bendrovės „Vilniaus vandenys“ stebėtojų tarybos narys, žadėdamas pasinaudoti savo tarnyba, įgaliojimais ir pažintimis, reikalavo ir priėmė didelės vertės kyšį – 40 tūkst. Lt.

Į darbą savivaldybėje grįžtantis vicemeras tikina, kad jo kuruojamos sritys nesikeis – jis toliau rūpinsis miesto ūkiu, transportu. Politikas tikino manąs, kad savo darbą išmano ir dirbo gerai, o per tuos metus jo sričių neperėmė joks kitas savivaldybės vadovas. Anot R.Adomavičiaus, meras Artūras Zuokas patenkintas, kad jis grįžta, nes šiose srityse prisikaupė neišspręstų problemų.

Kitus du mero pavaduotojų postus Vilniaus savivaldybėje užima „darbietis“ Jonas Pinskus ir Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovas Jaroslavas Kaminskis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min