Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Virš Dramos teatro iškilo vainikas

Pradedamas dengti atstatomo teatro pastato stogas.
D.Grikšaitės nuotr. / Pradedamas dengti atstatomo teatro pastato stogas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos dramos teatrą rekonstruojančios bendrovės „Pamario restauratorius“ darbininkai antradienio rytą ant vieno iš atstatytų teatro priestatų iškėlė simbolinį pabaigtuvių vainiką. Pagal nerašytas statybininkų tradicijas šis ženklas reiškia, jog pastatas jau paruoštas stogo dengimui.

Spalį stogo montavimui bus parengtas ir kitas priestatas, sparčiai kylantis greta Pilies gatvės.
UAB „Pamario restauratorius“ direktorius Aldas Kliukas džiaugiasi, jog bendrovei pavyko sėkmingai susidoroti su vienu iš sunkiausių šio projekto uždavinių – nugriauti ir jau ant tvirtų pamatų atkurti žemėn smegusį teatro priestatą iš Žvejų gatvės pusės. „Tai jau paskutinis buvusių tūrių atkūrimo etapas.

Per rugsėjį ir spalį ant atstatytų mūrų bus sumontuota beveik 1900 kvadratinių metrų stogo dangos. Iki metų pabaigos dar turime sudėti langus, duris, vitrinas ir jau užsandarintuose pastatuose pradėti ne mažiau sudėtingus vidaus įrangos darbus - inžinerinių komunikacijų montavimą bei vidaus apdailą“, - sako A. Kliukas.

Šiemet Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcijos darbams iš valstybės biudžeto buvo numatyta skirti 7,2 mln. Lt, projekto rangovai teigia jau panaudoję maždaug pusę šios sumos. Teatro rekonstrukcijos darbai vyksta pagal grafiką. Rangovai neabejoja, jog iki metų pabaigos bus panaudotos visos 2011-iesiems skirtos lėšos.

Praėjusių metų pavasarį pradėta Klaipėdos dramos teatro rekonstrukcija oficialiai turėtų baigtis 2014-aisiais. Jeigu finansavimo sąlygos nesikeis, statybininkai savo darbus planuoja užbaigti dar 2013-ųjų pradžioje ir į pastatą įleisti teatrui reikalingos sceninės bei žiūrovinės įrangos montuotojus. 
Projekto statybos darbų vertė – 20,6 mln. Lt.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min