Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 16d. 13:51

Virš milijono žmonių visoje Lietuvoje konservatoriai klaus, kaip valstybei tapti stipresnei

TS-LKD iniciatyva – Nacionalinė apklausa Politinė reklama
Mindaugo Mikulėno nuotr. / TS-LKD iniciatyva – Nacionalinė apklausa

Liepos 16 dieną Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) startavo su unikaliu projektu – piliečius pakvietė dalyvauti Nacionalinėje apklausoje, kurioje kiekvienas norintis turės šansą išsakyti savo nuomonę apie tai, kokių veiksmų valdžia turėtų imtis, kad Lietuva taptų dar stipresnė. „Pasižadame tą nuomonę išgirsti“, – kalbėjo konservatorių sąrašo lyderė Ingrida Šimonytė.

Metai iš metų girdėdami vis tuos pačius, bet niekaip neįgyvendinamus politikų pažadus gyventojai nusivylė. Neretam atrodo, kad prisibelsti į mus atstovaujančių politikų duris tiesiog neįmanoma. Kaip pastebėjo Seimo narė ir TS-LKD sąrašo lyderė I.Šimonytė, paprastai per rinkimines kampanijas žmonės girdi, ką įvairūs politikai jau padarė arba ką dar žada padaryti. Deja, pačių gyventojų nuomonės apie svarbiausias šalies gyvenimo sritis niekas neklausia.

Šioje kampanijoje mes norėtume sužinoti, o ko žmonės norėtų, kad išrinkti politikai padarytų pirmiausia.

„Šioje kampanijoje mes norėtume sužinoti, o ko žmonės norėtų, kad išrinkti politikai padarytų pirmiausia“, – paaiškino I.Šimonytė.

Apklausos metu daugiau nei milijono žmonių visoje Lietuvoje bus klausiama, kokias sritis šalies valdžia turėtų tvarkyti pirmiausia, kad valstybė būtų dar stipresnė.

Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Konservatoriai savo rinkimų projektą piliečiams pristatė prie turgaus
Valdo Kopūsto / 15min nuotr./Konservatoriai savo rinkimų projektą piliečiams pristatė prie turgaus

Ketvirtadienį iš Vilniaus specialiais autobusiukais išriedėjusi Nacionalinė apklausa pasieks net atokiausius šalies kampelius. Joje pateikti klausimai, susiję su svarbiausiomis gyvenimo sritimis, tarp kurių – švietimas, socialinė bei sveikatos apsauga, valstybės valdymas, aplinkosauga ir kt. Kaip paaiškino I.Šimonytė, šios temos atsispindi ir TS-LKD rinkimų programoje.

Kviečiame pasakyti savo nuomonę, o mes pasižadame tą nuomonę išgirsti.

„Vieną dalyką reikia suprasti labai aiškiai. Visi dalykai vienu metu nepasidaro. Jeigu kažkas sako, kad aš ateisiu ir iškart viską padarysiu labai gerai, tai arba nelabai žino, kaip yra iš tikrųjų – arba meluoja“, – kaip visada atvirai ir racionaliai kalbėjo politikė.

„Kviečiame pasakyti savo nuomonę, o mes pasižadame tą nuomonę išgirsti“, – baigdama sakė I.Šimonytė.

Apklausa gyventojus pasieks laiškais paštu, o atsakymus bus galima TS-LKD grąžinti nemokamai. Nacionalinė apklausa taip pat bus vykdoma internetu bei susitikimuose su politikais. Savanorių ir partijos kandidatų į Seimą komandos per 6 savaites aplankys visą Lietuvą, visas apygardas.

Internetu apklausa pasiekiama www.nacionalineapklausa.lt arba TS-LKD Facebook puslapyje.


Politinė reklama. Bus apmokėta iš TSLKD rinkimų sąskaitos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

06:04
11:42
10:55

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min