Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visą savaitę Lietuvos keliuose bus tikrinamas saugos diržų naudojimas

Saugos diržai
Saugos diržai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Europos kelių policijos tinklo (TISPOL) iniciatyva 2010 m. rugsėjo 13–19 d. daugelyje Europos šalių organizuojamos policinės prevencinės priemonės, skirtos užtikrinti vairuotojų ir keleivių saugos diržų ir vaikams skirtų specialių sėdynių naudojimą.

Lietuvos kelių policijos pareigūnai taip pat dalyvauja šioje akcijoje. Visą savaitę pareigūnai keliuose tikrins, ar transporto priemonių vairuotojai ir keleiviai tinkamai vykdo Kelių eismo taisyklių XXVI dalies „Saugos diržų naudojimas“ punktus.

Asmenims, pažeidusiems nustatytus ir privalomus vykdyti reikalavimus, bus taikomos administracinio poveikio priemonės, rašoma Policijos departamento pranešime.

Policija primena, kad naudojimosi saugos diržais tvarkos pažeidimas užtraukia vairuotojams ir (ar) keleiviams baudą nuo 100 iki 200 Lt. Tokia pat veika, padaryta asmens, bausto administracine nuobauda už šį pažeidimą, užtraukia baudą nuo 200 iki 300 Lt arba teisės vairuoti transporto priemones atėmimą vienam mėnesiui.

Kiekvienais metais Europos keliuose žūsta daugiau nei 10 tūkst. žmonių, nes eismo įvykių metu, susidūrus transporto priemonėms, jie nebuvo užsisegę saugos diržų. Būtina prisiminti, kad susidūrimo metu, neužsisegęs saugos diržo vairuotojas ar keleivis kelia grėsmę ne tik savo gyvybei, bet ir kartu važiuojantiems automobilyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min