Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visuomenės abejingumas ir tyla skatina sekso industriją Lietuvoje

Prostitutė
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Prostitutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Lapkričio 25 dieną Lietuvos „Caritas“ ir Šiaulių apygardos prokuratūra organizuoja diskusiją tema „Seksualiai išnaudojamos moterys: visuomenės požiūris į dorovę“, teigiama organizatorių išplatintame pranešime spaudai.

Diskusijoje dalyvaus Lietuvos „Carito“, Švietimo ir mokslo ministerijos, teisėsaugos institucijų atstovai. Vienas iš renginio organizatorių Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Ramūnas Dobrovolskis pabrėžia, kad „šios diskusijos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į akivaizdžiai matomą visuomenės moralės ir dorovės jausmo trūkumą, kuris tiesiogiai daro įtaką prostitucijos ir prekybos žmonėmis nusikaltimų gausėjimui. Paklausa lemia prostitucijos teikiamų paslaugų padidėjimą, todėl visų pirmą turi būti siekiama stiprinti ne tik visuomenės pilietiškumo ugdymą, bet ir moralinių bei dorovinių vertybių žmogaus sąmonėje suvokimo stiprinimą“.

„Prostitucijos ir prekybos žmonėmis tema yra laikoma nepatogia Lietuvoje. Šios temos ignoravimas visuomenėje skatina sekso industrijos klestėjimą ir nukentėjusiųjų  skaičiaus  didėjimą. Toks nebylus visuomenės pritarimas trukdo teisėsaugai išaiškinti ir nubausti nusikaltimų vykdytojus bei organizatorius“, – sakė Lietuvos „Carito“ projekto „Pagalba prostitucijos ir prekybos moterimis aukoms“ koordinatorė Kristina Mišinienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min