Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vitalijus Gailius: generalinis prokuroras suklaidino prezidentę

Vitalijus Gailius
15min.lt/Juliaus Kalinsko nuotr. / Vitalijus Gailius
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Generaliniui prokurorui Dariui Valiui paprašius prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuoti ikiteisminį tyrimą dėl jo paties prieš 2,5 metų sukeltos avarijos, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius sako, kad D.Valys esą yra suklaidinęs prezidentę, kad visos įvykio aplinkybės yra ištirtos.

„Ponas Valys kreipėsi į valstybės vadovę, kuri buvo jo suklaidinta, kaip ir Parlamentas buvo klaidinamas visą šį laiką, kad visos aplinkybės išaiškintos“, – „Žinių radijo“ laidoje „Aktualioji valanda“ trečiadienį sakė V.Gailius, kuris ir kreipėsi į prokurorus, kad būtų ištirtos tos avarijos aplinkybes.

Ponas Valys kreipėsi į valstybės vadovę, kuri buvo jo suklaidinta, kaip ir Parlamentas buvo klaidinamas visą šį laiką, kad visos aplinkybės išaiškintos, – sakė V.Gailius.

„Nelabai ponas Valys ir pats kreipėsi į prezidentę, bet buvo priverstas. Šiame kreipimesi yra galimų pažeidimų, kadangi vakar paskelbta ikiteisminio tyrimo medžiaga, kurią skelbti pagal tos pačios Generalinės prokuratūros rekomendacijas galima tik su prokuroro, tiriančio ar atliekančio patikslinimą, rašytiniu leidimu. Ar tai buvo padaryta – keliu pagrįstas abejones“, – kalbėjo V.Gailius.

Per minėtą avariją D.Valys kliudė per pėsčiųjų perėją ėjusią moterį.

„Šis įvykis tikrai nebuvo ištirtas, o generaliniam prokurorui buvo sudarytos išskirtinės sąlygos. Per tokį trumpą laiką, neįvertinus visų aplinkybių, buvo priimtas nekvalifikuotas ir nevisai teisėtas sprendimas. Esmė yra tokia, kad jei į tokią nelaimę būtume patekę aš ar jūs, mūsų atžvilgiu procesas nuo pat pirmų minučių būtų organizuojamas visiškai kitaip“, – teigė V.Gailius.

Visą laidos „Aktualioji valanda“ įrašą klausykite čia.

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min