Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VMI vadovas Dainoras Bradauskas: jaučiuosi teisus, bendradarbiausiu

Dainoras Bradauskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Dainoras Bradauskas
Šaltinis: BNS
1
A A

Tarnybiniu nusižengimu dėl galimai korupcinės veiklos įtariamas Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) vadovas Dainoras Bradauskas tikina esantis teisus, ir sako bendradarbiausiantis su jo veiklą tiriančia Finansų ministerija.

„Aš jaučiuosi teisus ta prasme, kadangi mūsų institucijai yra keliami labai aukšti reikalavimai, juos keliame ir vadovybei šios institucijos, ir tiesiog nežinau, apie ką eitų kalba kol kas, todėl jaučiuosi teisus. Galiu tik pakartoti, kad jeigu įvyks kažkoks nušalinimas ir tarnybinio nusižengimo tyrimas, aš bendradarbiausiu, sieksiu, kad būtų civilizuotai, greitai, objektyviai ir efektyviai atliktas tas patikrinimas, ir kai bus rezultatai, aš išsakysiu savo nuomonę ir komentuosiu“, – BNS pirmadienį ryte sakė D.Bradauskas.

Jis pirmadienį po ligos grįžo į darbą ir tikina iš Finansų ministerijos kol kas negavęs informacijos, kuo yra įtariamas.

„Neturiu jokios informacijos, kol kas dirbu įprastai savo darbą“, – tikino VMI vadovas.

Jis taip pat nekomentavo jokių galimų nusižengimo versijų, tikindamas, kad nenori spėlioti. D.Bradauskas sakė kol kas nesulaukęs finansų ministro kvietimo susitikti: „Aš, kaip suprantu, finansų ministras turėtų mane, jeigu aš būsiu reikalingas, kažkaip išsikviesti. Kol kas nesu gavęs nei pakvietimo, nei nieko“.

Anot VMI vadovo, kuris nuo praėjusio trečiadienio turėjo nedarbingumo pažymėjimą, jis „dar norėtų sirgti“.

„Dar norėčiau sirgti, bet kadangi žiniasklaidoje daug prisiskaičiau. Nedarbingumo lapelis, pasitikslinau ligoninėje, uždarytas penktadienį, aš esu darbe“, – sakė D.Bradauskas.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) informaciją gavusi Finansų ministerija praėjusį trečiadienį pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl galimo D. Bradausko tarnybinio nusižengimo. Nuo trečiadienio jį laikinai pareigose pakeitė jo pavaduotojas Vygantas Ivanauskas.

VMI vadovu D.Bradauskas paskirtas 2015 metais.

D.Bradauskas yra socialdemokratų eksparlamentaro Broniaus Bradausko sūnus. Pastarasis portalui delfi.lt teigė, kad STT raštas Finansų ministerijai gali būti susijęs su konfliktu tarp vienas didžiausių Lietuvoje verslo grupių valdančios bendrovės „Vilniaus prekyba“ akcininkų Mindaugo Marcinkevičiaus ir Nerijaus Numavičiaus.

Socialdemokratų vadovas, Seimo narys Algirdas Butkevičius ketvirtadienį pareiškė, kad su D.Bradausku gali siekti susidoroti interesų grupės. Anot jo, D.Bradausko vadovaujama inspekcija pernai iš įvairių asmenų išieškojo apie 220 mln. eurų ir priskaičiavo 480 mln. eurų papildomų mokesčių.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min