Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Navickas tikėjosi švelnesnės partijos Priežiūros komiteto nuobaudos

V.Navickas partijos kolegų nemalonę užsitraukė dėl to, kad nepaisydamas partijos pozicijos balsavo už Vilniaus šilumos tinklų nuomos pratęsimą.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / V.Navickas
Šaltinis: BNS
0
A A

Sostinės meras Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos atstovas Vilius Navickas, kurio narystę partijoje Priežiūros komitetas nusprendė stabdyti, teigia tikėjęsis švelnesnės nuobaudos.

„Tikėjausi, kad gal bus pasirinkta ir kitokia nuobauda – švelnesnė. Bet turiu susitaikyti su patarlės pamokymu: „Į balą kritęs sausas neišlipsi“, – „Lietuvos rytui" sakė Vilniaus meras.

V.Navickas teigė, kad kalbėdamas su iš konservatorių partijos pašalintu savivaldybės kontrolieriumi Šarūnu Skuču peržengė kultūringo pokalbio ribas.

„Galiu vertinti ne man skirtą nuobaudą, o tik patį faktą, dėl kurio ji skirta. Pripažįstu, kad privačiai kalbėdamas su Vilniaus savivaldybės kontrolieriumi Š.Skuču peržengiau kultūringo pokalbio ribas – ypač turint galvoje, kad einu mero pareigas. Dėl to dabar tegaliu apgailestauti“, – kalbėjo konservatorius.

Sostinės meras Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos atstovas Vilius Navickas, kurio narystę partijoje Priežiūros komitetas nusprendė stabdyti, teigia tikėjęsis švelnesnės nuobaudos.

BNS turimas garso įrašas atskleidė, kaip meras V.Navickas, rugsėjo pradžioje susitikęs su Š.Skuču, „mokė“ šį daryti tyrimus, palankius valdančiajai koalicijai.

Įraše girdėti, kaip V.Navickas per pokalbį su partijos kolega sako, kad nurodymą, kuris naudingas valdančiajai Tėvynės sąjungai, savivaldybės kontrolieriai gali atlikti per tris dienas, o nurodymą, kuris naudingas paksininkams, galima nagrinėti ir trejus metus.

Sostinės meras tikino, kad paviešintas įrašas buvo iškarpytas, o žodžiai jame – išimti iš konteksto.

„Pirmiausiai paviešintas įrašas yra iškarpytas, ištrinta tai, kas griauna Š.Skučo versiją. Žodžiai, kad mūsų partijai naudingus tyrimus reikia atlikti per tris dienas, o oponentų – per trejus metus, yra ištraukti iš buitinės kalbos konteksto ir neturi jokios realios reikšmės. Juk net neįmanoma vienų problemų išspręsti per tris dienas, o kitų – per trejus metus", – tvirtino konservatorius.

„Jeigu opozicija registruoja kokį klausimą, mes privalome jį įtraukti į darbotvarkę. Nė vienos opozicijos keliamos problemos taryba negali nukišti į stalčių. Kaltinimai, kad aš ką nors panašaus darau, – grynas melas. Tačiau tokį melą ėmė intensyviai skleisti savivaldybės kontrolierius. Jis tapo man priešiškų jėgų įrankiu", – tikino meras.

Jis sakė, kad nesutarimai su Š.Skuču prasidėjo šiam pradėjus politikuoti. Meras taip pat tvirtino, kad kontrolierius nesilaikydavo darbo drausmės, reglamentų ir laiku nepateikdavo informacijos savivaldybės tarybai svarstomais klausimais.

V.Navickas teigė, kad Š.Skučas daugybę kartų buvo pažeidęs darbo drausmę, visai neatvykdavo į darbą – vien šią vasarą esą padarė 6 pravaikštas.

Meras taip pat atskleidė, kad konservatorių partijoje yra nesutarimų.

„Priežiūros komiteto pirmininkas Alfonsas Andriuškevičius užsiminė apie mūsų partijos grupuočių kovą. Aš taip pat regiu, kad tokia kova vyksta. Juk dėl ko man daugiausia priekaištavo konservatorių Vilniaus skyriaus sueigos taryba? Ogi dėl nuotraukos, kur nufotografuotas nuogu pilvu, nors tuomet buvau ne meras, o tik privatus asmuo. Taip pat priekaištavo, kad daviau leidimą homoseksualų eitynėms. Beje, dėl šių eitynių buvau bene smarkiausiai kritikuojamas savo partijoje", – kalbėjo V.Navickas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos Bauda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min