Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokietijos kanclerė A.Merkel patvirtino atvyksianti į Lietuvą

Angela Merkel
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Angela Merkel
Šaltinis: 15min
0
A A

Premjeras Andrius Kubilius gavo Vokietijos kanclerės Angelos Merkel laišką, kuriame oficialiai patvirtinamas jos dalyvavimas 8-ajame Baltijos jūros valstybių Vyriausybių vadovų susitikime, kuris vyks Vilniuje birželio 1–2 dienomis.

„Jūsų pasiūlytos pagrindinės viršūnių susitikimo temos, tokios kaip konkurencingumas, tvarus ekonomikos augimas ir bendradarbiavimas energetikos srityje, yra labai svarbios šio mus vienijančio regiono ateičiai. Su džiaugsmu ir susidomėjimu laukiu mūsų diskusijos bei džiaugiuosi galėdama Jums patvirtinti savo dalyvavimą“, – laiške premjerui rašo Vokietijos kanclerė.

Sveikindamas A.Merkel dalyvavimą premjeras A.Kubilius pabrėžė, kad reguliarūs Baltijos valstybių vadovų susitikimai yra geras stimulas išnaudoti galimybes veikti kartu regione ir tarptautinėje arenoje sprendžiant tokius aktualius klausimus kaip bendrų energetikos ir infrastruktūros projektų įgyvendinimas.

„Nauji iššūkiai, su kuriais susiduria tarptautinė bendruomenė, liudija, kad Baltijos regiono šalims tenka imtis vis aktyvesnio vaidmens besikeičiant tarptautinei situacijai“, – sako A.Kubilius.

Tikėtina, kad į birželio pradžioje Vilniuje vyksiantį Baltijos vadovų tarybos posėdį atvyks ir Rusijos premjeras Vladimiras Putinas, taip pat kitų Baltijos regiono, į kurį įeina 11 valstybių, ministrų kabinetų  vadovai. Į susitikimą pakviesti ir Europos Komisijos vadovas Jose Manuelis Barroso bei Baltijos jūros parlamentinės konferencijos atstovų delegacija.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min