Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VRK neigia klaidinamą informaciją apie kai kuriuos kandidatus

Seimo rinkimai
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Seimo rinkimai
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) neigia apie kai kuriuos Seimo nario mandato siekiančius kandidatus, dalyvaujančius pakartotiniame balsavime, skleidžiamą klaidinamą informaciją, esą jie yra išrinkti daugiamandatėje rinkimų apygardoje, todėl už juos balsuoti pakartotiniame balsavime nereikia.

VRK skelbia, kad abu kandidatai, įrašyti rinkimų biuletenyje, yra lygūs. Bet kuris iš jų gali būti renkamas Seimo nariu.

„Abu kandidatai vienmandatėje rinkimų apygardoje yra lygūs ir už kurį iš jų balsuoti rinkėjas gali pasirinkti nepriklausomai bei nevaržomas daugiamandatės rinkimų apygardos rezultatų. Klaidinamos informacijos skleidimas prieštarauja sąžiningų ir garbingų rinkimų principams“, – skelbiama VRK pranešime spaudai.

Ateinantį sekmadienį, nuo 7.00 iki 20.00 val., vyks pakartotinis Seimo rinkimų balsavimas. Šio balsavimo metu 68 vienmandatėse rinkimų apygardose bus renkami Seimo nariai. Rinkimuose dalyvaus po du kandidatus kiekvienoje rinkimų apygardoje, kurie spalio 9 d. surinko daugiausiai balsų.

Balsuojant rinkimų dieną būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Rinkėjo kortelė nėra privaloma.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min