Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 sausio 5d. 16:01

VRM tirs įtartinus viešuosius pirkimus: penkerius metus laimi viena bendrovė

Saulius Skvernelis
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Saulius Skvernelis
Vidaus reikalų ministerija ketina ištirti duomenis apie informacinių technologijų srities viešuosius pirkimus, vykdytus per pastaruosius 5 metus, kuriuose laimėtoju buvo pripažinta viena konkreti bendrovė.

Pavedimai ištirti buvo skirti Turto valdymo ir ūkio departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos (VRM) bei VRM pavaldžioms institucijoms: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentui, Valstybės sienos apsaugos tarnybai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai, Policijos departamentui, Viešojo saugumo tarnybai ir Vadovybės apsaugos departamentui.

„Faktas, kad viena ir ta pati bendrovė nuolat laimi IT srities pirkimus, kurių vertė – keliolika ar net keliasdešimt milijonų litų, yra pakankamai įdomus. Visgi pats savaime jis dar nieko nereiškia ir neįrodo. Tam, kad būtų paneigtos arba patvirtintos abejonės dėl galimo neskaidrumo, reikia turėti pilną informaciją ir ją išanalizuoti“, – teigia S. Skvernelis.

Anot ministro, bus patikrintos ne tik sutartys, kuriuose minėta bendrovė yra paslaugos tiekėjas, tačiau ir tos, kuriose ji figūruoja kaip paslaugas teikiantis subrangovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min