TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

VST atkuria elektros energijos tiekimą

Elektra
Sauliaus Žiūros/BFL nuotr. / Elektra
Šaltinis: 15min
0
A A

Po savaitgalį siautusios stichijos VST specialistai, sutelkę visas pajėgas, atnaujina elektros tiekimą klientams. Elektros energijos tiekimas jau atkurtas Šakių ir Jurbarko rajonuose.

Šiuo metu akcinės bendrovės VST teritorijoje be elektros energijos dar yra likę apie 6 tūkstančiai klientų. Daugiausiai jų – Kauno, Jonavos, Kaišiadorių, Prienų rajonuose.

Jonavos rajone elektros energijos tiekimą ketinama atkurti iki rytojaus 17 valandos, Prienų, Kauno, Kaišiadorių rajonuose – trečiadienį.

Elektros energijos tiekimui atkurti sutelktos visos bendrovės pajėgos – dirba operatyviosios brigados, specialistams talkina kolegos iš mažiau nukentėjusių skyrių, taip pat rangovų organizacijos. Bendrovės specialistai deda visas pastangas, kad gedimai būtų pašalinti kaip įmanoma greičiau ir elektros energijos tiekimas būtų atstatytas per maksimaliai trumpą laiką.

„Bendrovės avarines tarnybas užplūdo gyventojų skambučiai, telefonų linijos yra perkrautos. Budintys dispečeriai ne visuomet pajėgia operatyviai atsiliepti į visus skambučius, nes jų srautas – didžiulis. Tikimės klientų tolerancijos ir labai prašome, neprisiskambinus į avarinę tarnybą, pabandyti tai padaryti dar kartą“, – sako akcinės bendrovės VST Elektros tinklo tarnybos direktorius Rytis Borkys.

Primename, kad avarinių tarnybų telefonais galima skambinti ištisą parą. Jų numeriai nurodomi mūsų interneto svetainėje, bendrovės klientams platinamuose skrajutėse ir bukletuose, spaudoje platinamuose informaciniuose pranešimuose.

„Esame dėkingi gyventojams už kantrybę, supratingumą bei geranorišką bendradarbiavimą, informuojant bendrovės specialistus apie opiausius stichijos padarinius. Dar kartą atsiprašome savo klientų už patirtus laikinus nepatogumus“, – sako akcinės bendrovės VST Elektros tinklo tarnybos direktorius Rytis Borkys.

Energetikai taip pat įspėja, jog šalia elektros įrenginių būtina elgtis saugiai ir būti ypač atsargiems- pamačius nutrūkusius laidus, jų neliesti, nesiartinti bei įspėti kitus, ypač vaikus, bei kuo skubiau apie tokius atvejus  pranešti  artimiausiai VST skyriaus dispečerinei tarnybai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min