Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VTEK pradėjo tyrimą dėl paveldosaugininko G.Rutkausko

Gediminas Rutkauskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gediminas Rutkauskas
Šaltinis: BNS
0
A A

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) aiškinsis, ar Valstybinės kultūros paveldo komisijos (VKPK) pirmininko pavaduotojas Gediminas Rutkauskas nesupainiojo interesų.

VTEK gautame pranešime teigiama, kad eidamas pareigas komisijoje G.Rutkauskas nenusišalino nuo sprendimų, susijusių su juridiniais asmenimis, kurių veikloje pats dalyvauja.

Pranešama, jog G.Rutkauskas yra viešosios įstaigos „Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra“ direktorius, asociacijos „ICOMOS Lietuvos nacionalinis komitetas“ narys, Lietuvos architektų sąjungos narys, 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komiteto narys ir Vilniaus savivaldybės administracijos sudarytos idėjų konkurso „Misionierių sodų, Tymo kvartalo ir savivaldybės sklypų prie Kūdrų gatvės teritorijos plėtra“ darbo grupės narys.

Praėjusią savaitę VTEK taip pat pradėjo tyrimus dėl trijų buvusių VKPK narių – Zenono Butkaus, Albino Kuncevičiaus bei Nadeždos Spiridonovienės – elgesio, taip pat dėl šešių dabartinių narių: Adomo Butrimo, Nijolės Laužikienės, Jūratės Jurevičienės, Juozo Algirdo Pilipavičiaus, Gedimino Rutkausko ir Augio Gučo. Aiškinamasi, ar minėti asmenys laiku deklaravo interesus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min